Yay

Yay burcu yorum arşivi

30 Haziran 2022 Yay burcu yorumu

Çok hareketli bir dönemdesiniz ve pek çok isteğiniz olabilir. Bu arada yanılgılar ve yanıltıcı kişiler ile ilgili endişeleriniz olabilir. Yanılgılar, kayıplar ve yanıltıcı kişilere yönelik duygulardan uzaklaşıp dikkatinizi isteklerinize yöneltin ve kaygılarınızı yakınlarınıza yansıtmaktan kaçının. Sürpriz gelişmeler olabilir ve dikkatinizi isteklerinize yöneltebilirsiniz. Bu arada hanım arkadaş ve akrabalarınız ile ilgili duygularınız derinleşebilir. Karamsar bir tavır içine girmek yerine olayların gelişmesini bekleyin. Aslında yaşam enerjinizin yükseldiği bir dönemdesiniz ve sorunlar ile başa çıkabilirsiniz.

Yay burcunun bugün genel durumu

Bazı haberler yüzünden canınız sıkılabilir; haberin kaynağı kredi kurumu ya da sabırsız bir tedarikçi olabilir. Eğer hala birini arıyorsanız, elinize bir ilişkiye başlamak için mükemmel bir fırsat geçecek. Hatta şu ana kadar arkadaş olarak gördüğünüz biriyle olması muhtemel.

Yay Burcu Kariyer Durumu

İnandırıcı olmayan durumlardan kaçının. Astral uyumsuzluk işinizde bir aksamaya neden olabilir. Dikkatli olun! Özellikle de üçüncü dekantta doğanlar için yıldızlar çok olumlu bir konumda. Şans oyunlarında kazanma şansları çok yüksek ve ek kazanç sağlamaları öngörülüyor.

Yay Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün iş hayatınızda alacağınız destekleri iyi değerlendirmelisiniz. Gelecek beklentileriniz sizi önemli kararlar aldırabilir. Arkadaş gruplarınızla iletişiminizin artacağı bir gündesiniz. Bireyselliğinizi ve özgürlüğünüzü korumak isteyebilirsiniz. Kendinizi ve duygularınızı ifade etmekte zorlanacağınız anlar var. Kendinizle kalıp düşünceleriniz netleştirebilirsiniz.

Yay Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Yay Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Medya, yabancı ortaklı işler, seyahat, eğitim, ticaret ve hukuk alanlarınızda iletişiminiz hızlanıyor. Bu dönemde çok önemli iş görüşmeleri ve konuşmaları gündeme gelebilir.