Yay

Yay burcu yorum arşivi

27 Ağustos 2022 Yay burcu yorumu

Alacağınız haberler ve karşılaşacağınız olaylar kafanızı karıştırabilir fakat iyimser ve anlayışlı olduğunuz bir dönemdesiniz. Bu arada alım, satım ve yatırıma yönelik girişimlerde bulunmak için isteğiniz güçlü. Buna karşılık karar vermek gereken durumlarda aceleci davranmayın ve projelerinizi herkese anlatmayın. Özellikle arkadaşlarınız ve ilgisi olmayan kişilere anlatmaktan kaçınmalısınız. Bilgisi ve ilgisi olmayan kişilerin fikirleri kafanızın karışmasına neden olur. Sevdiklerinize düşüncelerinizi anlatabilirsiniz ve onların yardımını isteyebilirsiniz. Dedikodular ile ilgilenmeyin ve duyduklarınızın doğruluğunu araştırmadan tepki göstermeyin. Yanlış anlamalar ve anlaşılmalar olabilir.

Yay burcunun bugün genel durumu

Sizden kaynaklanmayan bir ihmal, sizi de bir şekilde huzursuz edecek ve bu konuda yapılan yorumlara kızacaksınız. Uzun bir süredir çıkmayı istediğiniz kısa seyahati organize edeceksiniz ve sevgiliniz de size eşlik edecek.

Yay Burcu Kariyer Durumu

Bugünün yıldızları hiç de olumlu değil. İş konusunda temkinli olmak tavsiye ediliyor. Harcamalardan, özellikle de aceleyle bir şeyler almaktan kaçının ve sözleşmeleri erteleyin. İkinci dekantta doğanlar için bugün biraz gerilimli geçebilir. Ekonomik durum ek bir para gelmesi ihtimali ile değişebilir.

Yay Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün çalışma hayatınızda bazı konularda daha fazla farkındalık içinde olabilirsiniz. İşlerinizi geliştirmek isteyebilirsiniz. Yurt dışı ile alakalı konular gündeminize gelebilir. Duygusal dalgalanmalara açıksınız. Karar vermek için uygun bir gün olmayabilir. İçinize dönüp sakin kalmaya çalışacağınız bir zaman. Uzaklar ve yabancılardan gelen haberler önemli olabilir.

Yay Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Yay Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Haftaya aile konularınızla ilgilenerek başlıyorsunuz. Bu haftabaşı Mars düzelecek ve enerjinizi doğru kullanmaktan kaynaklı olarak rahatlayacaksınız. Maddi konularda, sahip olduğunuz değerlerde daha kontrollü ve istikrarlı hareket edebilirsiniz.