Yay

Yay burcu yorum arşivi

15 Eylül 2022 Yay burcu yorumu

Yoğun duygular ile güne başlayacaksınız ve karşılaştığınız olaylar bilinçaltınızı uyandıracak. Eski sevgiliyi ve geçmişte yaşadığınız ilişkileri hatırlayabilirsiniz. Fiziksel enerji ve dayanıklılığınızın yüksek olduğu bir dönemdesiniz... Ancak kendinizi çok fazla zorlamasanız iyi olacak. Hareket gerektiren işler, spor faaliyetleri ve çeşitli yolculuklar yaşam enerjinizi yükseltecek. Sevdiğiniz ile aranızdaki sorunları üstelemeyin ve biraz anlayışlı davranın. Beklentilerinizin arttığı bir dönemdesiniz ve geriliminizi sevdiklerinize yansıtmasanız iyi olacak. Parasal konulara yönelik hırslı bir tavır içinde bulunmayın. Uzun zamandır görmediğiniz dostlarınız ile haberleşebilirsiniz ve onların ziyaretine gitmeyi düşünebilirsiniz.

Yay burcunun bugün genel durumu

Bu döneme çok neşeli girmeyeceksiniz, fakat kazançlarınızı artırma imkanı size mücadele dürtüsü kazandıracak. Yeni bir ilişkiye başlamak konusundaki şiddetli arzunuz, hata yapmanıza sebep olacak; daha sabırlı olmalı ve sevgilinize saygı duymalısınız.

Yay Burcu Kariyer Durumu

Tavsiyelerinizi daha da değerli hale getirecek olan netliğinize dayanarak sorunları kavrayabilecek ve kavramları iyi bir şekilde özümseyebileceksiniz. Yükseleni Boğa olanlar iş ilişkilerinde özellikle dikkatli olmalılar. Yengeç burcundan birinin fesatlığı önemli bir proje için tehlikeli olabilir.

Yay Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Gün içinde kişisel açıdan önem verdiğiniz işlerinize yönelebilirsiniz. Farklı konularla ilgilenebileceğiniz zamanlar içerisindesiniz. Bedeninize ait konulara özen göstermenizde fayda var. Spora gitmek üzerinizdeki negatif enerjiyi atmanıza ve rahatlamanıza olanak tanır. İkili ilişkilerinizde huzurlu olmak için esnek olmalısınız.

Yay Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Yay Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Hayatı öğrenme ve deneyimleme arzusu taşıyan, neşeli, hevesli, iyimser ve gezgin Yaylar için bugün sosyalleşmek ve hareket halinde olmak önemli. Kabına sığmayan enerjiniz bugün artmış durumda. Kariyer konularında odaklanmak ve yeni imkanlar yaratmak için uygun zaman.