Yay

Yay burcu yorum arşivi

04 Kasım 2022 Yay burcu yorumu

Bugün endişelerden uzaklaşacaksınız ve dikkatinizi farklı konulara ve kişilere odaklayacaksınız. Bilgisayar teknolojisi ve yenilikler ilginizi çekiyor. Bazı karışıklıklar olsa bile yaratıcı çözümler üretebileceğiniz bir dönemdesiniz. Özellikle olaylara çok farklı açılardan bakan özgür kişilerin davranışlarından etkilenebilirsiniz ve özgür olmak isteyebilirsiniz. Bu arada harcamalarınıza özen göstermeniz gerekiyor. Hesapta olmayan harcamalar çıkabilir veya isteklerinizi gerçekleştirmek için hırslı bir tavır içine girebilirsiniz. Ancak bütçenizi dikkatli yapmanız gereken bir dönemdesiniz. Bugün meydana gelecek olan Güneş Tutulması sizi etkilemiyor fakat tutulma anında açığa çıkan kozmik enerjiyi hissedebilirsiniz.

Yay burcunun bugün genel durumu

Yorgun hissetmeyeceksiniz ve bu harika şeylere yol açacak. Sabır ve kararlık sayesinde beklenmedik, karlı sonuçlar elde edeceksiniz. Endişelendiğiniz konuları anlatmak istemeyeceksiniz. Bu da partnerinize karşı soğuk görünmenize neden olacak.

Yay Burcu Kariyer Durumu

Olumlu gökyüzü şimdiye kadar sizin yeteneklerinizi sergilemenize izin vermeyen nüfuzlu kimselerin desteğini verecek. İkinci dekantta doğanlar sonunda hiçbir yere varmayacak planlarla enerjilerini harcama riskine girecekler. Yıldızlar harekete geçmeden öne çok düşünmenizi tavsiye ediyor.

Yay Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Sevdiklerinizle bir arada olmak ya da eve yönelik bir konu üzerinde düşünmek söz konusu. Arkadaşlarla bir arada olmak da güzel.

Yay Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Yay Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Sosyal imkanlar söz konusu olacak ancak seçici olmak önemli. Gün boyu dışarda, hareket halinde olmak isteyebilirsiniz. Harcamalarınız yoğun olabilir, kontrollü davranmak ve sürekli verici olmamakta fayda var.