Yay

Yay burcu yorum arşivi

11 Kasım 2022 Yay burcu yorumu

Evinizde yapmanız gereken düzenlemeler veya bitirilmesi gecikmiş projeler ile ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz. Bazı gecikmeler veya ufak tefek karışıklıklar olsa bile dikkatli ve planlı davranacaksınız ve böylece karışıklıklar ile başa çıkacaksınız. Söyledikleriniz önce anlaşılmıyor gibi görünebilir. Fakat sonrasında çok açık ve anlaşılır olduğunuz ortaya çıkacak. Uzun zamandır görmediğiniz arkadaşlarınız ile buluşabilir ve onlara yardımcı olmaya çalışabilirsiniz. İlişkileriniz yeni boyutlar kazanabilir.

Yay burcunun bugün genel durumu

Unutkanlaşacaksınız, önemli randevuları hatırlamaya ve belki de randevularınızın notunu tutmaya çalışın. Kendinizi çok güçlü, sakin ve son gerginliklerden kurtulmuş hissedeceksiniz. İleriye yönelik önemli adımlar atabilir ve belirli tarihler koyabilirsiniz.

Yay Burcu Kariyer Durumu

İsteklerinizi ortaya koymak için yıldızların bu avantajlı konumundan istifade edin. Tereddüt etmek muhteşem bir fırsatı kaçırmanıza sebep olabilir. Sizin gibi birine böyle olması çok yazık olur. İkinci dekantta doğanlar ofiste fikirlerine değer verilmesini sağlayacaklar ve hayal kırıklıkları yaratmayacaklar.

Yay Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Düşüncelerinizde daha etkin ve disiplinli olabileceğiniz bir gündesiniz. Kardeşler ve yakınlarla ilgili konular da öne çıkabilir.

Yay Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Yay Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Gün boyu özgürlük ihityacınız yüksek ancak ev aile konuları sizi meşgul edebilir. Uzun vadede negatif tesirleri olacak dedikodulardan, aile meselelerinden uzak durun. Özgürleştirici aktiviteler, açık hava etkinlikleri sizi hoş tutar, zihin beden dengesi sağlar.