Yay

Yay burcu yorum arşivi

24 Şubat 2023 Yay burcu yorumu

Yaşamınızdaki köklü değişiklik hazırlıkları sizi heyecanlandırıyor. Değişikliklere kısa zamanda ayak uyduramayacağınız endişesiyle biraz tedirgin ve telaşlısınız. Ama umudunuz yerinde. Bugün umudunuzu arttıracak bazı gelişmeler var. Hayalini kurduğunuz bir haber alabilirsiniz. Bu haber yaşamınızda yeni değişikliklere neden olabilir.

Aşk:

Bugün elde ettikleriniz için kendinizi mutlu hissedeceğiniz bir gün. Duygusal olduğunuz kadar gerçekçisiniz de. İlişkinizde duygularınızdan çok gerçekler ağır basıyor.

İş:

Bir süre daha disiplinli ve yoğun bir çalışma temposu gerekebilir. Başarınızın sırrı titizliğinizde ve çalışkanlığınızda. Bu yönünüzle çok takdir topluyorsunuz.

Para:

Gereksiz harcamalardan kaçınmayı biliyorsunuz ama bazı zevkleriniz söz konusu olduğunda kendinizi pek frenleyemiyorsunuz. Yeni alışverişlerden önce bütçenizi gözden geçirmeniz yerinde olacak.

Bugün dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz:

Önümüzdeki günler içinde kulağınıza gelecek bir haber sizi üzebilir. Üzülmeden önce meseleyi büyütüp büyütmediğinizi gözden geçirmelisiniz.

Yay Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Karşı karşıya olduğunuz potansiyeli olan her fırsatı en iyi şekilde değerlendirmeniz gerekiyor. Pek çok konuda destekleniyorsunuz ve hızla ilerlemeye devam edebilirsiniz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Venüs ve Satürn arasında oluşan olumlu açı, önümüzdeki üç gün için, ilişkilerimizde veya maddi durumumuzda daha sağlıklı ve mantıklı adımlar atmamız ya da daha akılcı düşünmemiz ve planlama yapmamız için destekleyici olacaktır. Ancak, sabah saatlerinde aşırılıklardan kaçınmalıyız (çok yeme, çok konuşma, abartma, ukalalık, çok harcama, sıvı alımını abartma v.b). ?

Yay Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün sizi uğraştıran durumlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. İkili ilişkilerinize dikkat etmeniz gereken zamanlar olabilir. Sabah saatlerinde kendinizi daha pozitif ve şanslı hissedebilirsiniz. İşlerinizde yeni fikirler üretmeniz çok daha kolay olacaktır. Öğleden sonraki saatlerde işlerinizdeki yavaşlama, canınızı sıkabilir. Kendinizi akışa bırakmak size iyi gelecektir.

Yay Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Çevrenizde oldukça kalabalık olacağı bir gün. Her kafadan bir ses çıkabilir ve sizi yönlendirmeye kalkabilirler. Akıllı ve kibar kişilerden hoşlanmanıza rağmen, bugün daha felsefi konuları konuşacağınız kişileri tercih etmenizdeki neden, mesleki anlamda size destek olanlara ihtiyaç duymanızdır. Politik davranmayı yeğleyeceğiniz bir gün.

Yay Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

İşleri yavaştan alan ve asıl bitirilmesi gerekenler dışındaki şeylere yönelen yaklaşımlar günün verimini kaçıracak. Çevrenizde bu tip insanlar olabilir. Ya enerjiyi yükseltin ya da alternatif planları verimli hale getirin.

Yay Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün sizin için ektiğinizi biçme zamanı. Bu sizi kariyer ve sağlık açısından özellikle sevindirecektir. Para durumunuz iyiye gidebilir. Geçmişle alakalı borçlarınızdan ötürü bir ihtarname almanız mümkün. Korku kapılarınızı artık kapatıyorsunuz.