Yay

Yay burcu yorum arşivi

08 April 2023 Yay burcu yorumu

Bugün canınız hiç sorun yaşamak istemiyor. Bu yüzden size sorun olabilecek, hatta size sorunlarını açabilecek insanlardan uzak duracaksınız. Aile ilişkilerinize gitgide özen gösteriyorsunuz. Bu şekilde hem sizi sevenleri mutlu ediyor, hem de kendinizi daha iyi hissediyorsunuz. Bu akşam sevdiğiniz arkadaşlarınızdan davet alabilirsiniz.

Aşk:

Onu ne kadar sevdiğinizi gittikçe daha iyi anlıyorsunuz. Ona bağlılığınız her gün biraz daha artıyor. İlişkinize ilk başladığınızda kendinize yaşattığınız endişeler, şimdi aklınıza geldikçe gülüyorsunuz.

İş:

Aklınızı devamlı kurcalayan bir işi, şimdiki işinizi sekteye uğratmadan nasıl kotarabileceğinizi düşünüyorsunuz. İşyerinizde bu konuda birilerine açılmaya da haklı olarak cesaret edemiyorsunuz.

Para:

Birikiminizin kenarda atıl kalmasını istemiyor, onu çalıştırmayı düşünüyorsunuz. Paranızı borsa, banka gibi klasik yatırımlarla hareketlendirmek yerine bir işte kullanma fikriniz var.

Bugün dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz:

Önümüzdeki günlerde canınızı sıkacak bir bilgiyle yollara düşeceksiniz. Ama dönüşte birçok şey halletmiş olarak, mutlu dönmeniz çok mümkün görünüyor.

Yay Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Düşünmeden konuşmanız durumunda ileride pişman olacağınız ortamların oluşmasına neden olabilir. Dolayısıyla, her ne kadar kendinizi tutmakta zorlanacak olsanız bile, zorlanabildiğiniz kadar zorlanıp sessiz kalmanız daha doğru olabilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Bugün için bazı kişilerin sözlerini duymazdan gelmemiz zor olabilir. Yapılanları ya da söylenenleri yüzeysel olarak değerlendiremeyebiliriz. Güçlü duygular hissedeceğimiz bir gün. Ancak, Merkür ve Pluton arasındaki bu olumsuz açı, daha önce üzerinde durmadığımız veya farkında olmadığımız konularda bilgi edinmemiz için olanak sağlayabilir. Dolayısıyla, başkalarıyla ya da olaylarla ilgili bilgi edinmek veya kendimizi daha iyi tanımak için olayları zorlayabiliriz. Sakin ve kararlı olmamız durumunda ilerleme sağlayabileceğimiz bir gün. Olaylara farklı açılardan yaklaşabiliriz ya da yenilenen şartlar ve durumlar bizi de farklı davranmaya ve bakmaya itebilir. Yaratıcılığımız, özgür düşünmek ve davranmak isteğimiz yüksek. Yine de, akşam saatlerinde ilişkilerde sınırları zorlamamakta ve kelimeleri seçerek kullanmakta fayda var. ?

Yay Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Hayatınızda gizli kalan konularla ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Elinizde olmayan nedenlerden dolayı kontrol kaybı yaşamamaya özen göstermelisiniz. Gizli düşmanlar söz konusu olabilir. Duygusal yönden yıpranabileceğiniz olaylar yaşanabilir. Ortaklı konulara karşı dikkatli olmakta fayda var. Kriz yaratan koşullardan uzak durmaya çalışın.

Yay Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Bugün, sadece sorumluluklarınızla ilgilenin. Hayal gücünüz oldukça yoğun ve rüyalardan çok etkileniyorsunuz. Biraz düşünürseniz, gündüz saatlerinde kafanızı meşgul ettiğiniz konuları silemediğinizi göreceksiniz. Sanki yaşamınızda, sürekli bir şeylere geç kalıyormuş gibi kendinizi şartlamayın. Duygularınızda olan olumsuzluklar vücudunuzu da etkileyebiliyor.

Yay Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

Dingin ve huzurlu bir gün geçirmeyi bekliyorsunuz ancak dışarıda olanlara kendinizi kapatsanız bile iç sesiniz ve kafanızı karıştıran bazı detaylar bu amacınıza tam olarak izin vermeyebilir. Planlarınızdan vesveseleri sıyırın.

Yay Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün sizin için ektiğinizi biçme zamanı. Bu sizi kariyer ve sağlık açısından özellikle sevindirecektir. Para durumunuz iyiye gidebilir. Geçmişle alakalı borçlarınızdan ötürü bir ihtarname almanız mümkün. Korku kapılarınızı artık kapatıyorsunuz.