Yay

Yay burcu yorum arşivi

13 April 2023 Yay burcu yorumu

Pratik zekanız ve kendinize duyduğunuz güven sürekli önünüzü açıyor. Esnek davrandığınız işlerden bile başarıyla çıkmanız insanları şaşırtıyor. Bu da cana yakınlığınızla birleşince aranan insan haline geliveriyorsunuz. Birde şu esnekliğinizi biraz gerebilseniz. Önünüzde bunu becerebileceğiniz bir fırsat var. Kullanın.

Aşk:

Problem yok, ama fazlasıyla tüketici davranıyorsunuz. Üstelik bu çabanızda partnerinizle bir yarış içindesiniz neredeyse. Bunun bir yapı meselesi olduğunu, değişemeyeceğinizi düşünüyorsunuz. Kim bilir, belki de haklasınız.

İş:

Sizi yepyeni bir iş bekliyor. Orada hayatla yeniden tanışacaksınız. Bugün yarın alabilirsiniz bunun haberini. Fakat kalıcı değilsiniz. Siz orayı bir basamak gibi göreceksiniz. Daha geniş idealleriniz, beklentileriniz var.

Para:

Sıkıntılısınız. Fakat yakında bitecek Birkaç yerden düzenli bir para akışı görünüyor. Bu görüntü de uzakta değil. Para konusunda ödüllendirilecek bir tüketicisiniz. Bu parayla ilişkinizde sorunlar yaşatıyor.

Bugün dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz:

Yine yakın çevrenizde tutumluluğun da uç örnekleri var. Onlardan da etkilenebilirsiniz. Denemeye çalışın. Bu da yapı meselesi deyip geçmeyin.

Yay Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Bazı kişilerle ilgili düşünceleriniz değişebilir, ama korkmayın. Bu durum maddi ve duygusal anlamda sizin yararınıza sonuçlar doğuracaktır. Sadece konuyla ilgili kişileri doğru yönlendirmeniz gerekiyor. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Oğlak burcundaki Ay?ın olumlu açıları günün rahat akışını ve belli işlerde ilerleme şansını arttırıyor. Ancak, verimli geçen gün, akşam saatlerinden itibaren daha gergin ya da güç koşulları destekleyen bir hal alabilir. Ani tepkiler vermekten, ani hareketlerden, tartışmaları ortamlardan uzak durmakta fayda vardır. Ufak tefek sakarlıklara ve kazalara karşı tedbir almak gerekebilir. Bugün İkizler burcuna geçen Venüs, 9 Mayıs?a kadar, aşk hayatımıza duygularımızdan çok, mantığımızın yön vereceği, ilişkilere daha yüzeysel yaklaşacağımız ve entelektüel anlamda bizi doyurmayan ilişkilere ilgimizi yitireceğimiz renkli ilişkilerin gündeme gelebileceği bir sürece işaret ediyor. ?

Yay Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugünlerde arkadaşlıkları ve ilişkilerinizi daha iyi hale getirebilirsiniz. Yeteneklerinizi de seferber etmeniz mümkün.

Yay Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Merkür'den değişik etkiler alıyorsunuz.. Bugün maddesel konular önem kazanıyor. Ortaklarınızlaveya çalışma içinde bulunacağınız arkadaşlarınızla olumlu kararlar alabileceksiniz. Sosyal ve toplumsal yaşantınızla ilgili kendinizi istediğiniz şekilde ortaya koyabileceğiniz bir gün. Planlarınızda uçuk davranmaktan vazgeçmelisiniz.

Yay Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

Ev için yapılacak bazı fedakarlıklar söz konusu. Fiziksel olarak güç harcayacağınız işler her zamankinden daha çok yorulmanıza sebep olabilir. Bu vesile ile cebinizde kalan paranın varlığı yorgunluğu atmanıza vesile olacak.

Yay Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün sizin için ektiğinizi biçme zamanı. Bu sizi kariyer ve sağlık açısından özellikle sevindirecektir. Para durumunuz iyiye gidebilir. Geçmişle alakalı borçlarınızdan ötürü bir ihtarname almanız mümkün. Korku kapılarınızı artık kapatıyorsunuz.