Yay

Yay burcu yorum arşivi

14 April 2023 Yay burcu yorumu

Bugün sabah saatleri sizin için sıkıcı ve gergin geçebilir. Haftanın ilk iş günü ve yapacak çok işiniz var. Fakat öğleden sonra çok neşeli ve mutlu olacaksınız. Arkadaşlarınızla bir araya gelebilir hoşlandığınız aktivitelerle meşgul olabilirsiniz. Akşam saatlerinde sevdiğiniz biri ile yemeğe çıkabilir, hoş anlar yaşayabilirsiniz. Genel olarak keyifli bir gün geçireceksiniz.

Aşk:

Sevgilinize bugün kendinizi ifade etme konusunda güçlük çekebilirsiniz. Aranızda bazı duygusal gelişmeler gerçekleşebilir fakat sözlerinizi dikkatli seçmelisiniz. Partnerinizin kırılganlığını üstünde.

İş:

Bugün iş yerinizde bazı fırsatlar elde edeceksiniz. Bu fırsatlar hayatınızı maddi açıdan rahatlatacak nitelikte olacak. Bir ortak çalışma söz konusu olabilir.

Para:

Uzun zamandır çekmiş olduğunuz parasal sıkıntıları geride bırakmak için bugün elinize bir fırsat geçecek ama siz buna tepkisiz kalacaksınız. Dikkatli olup doğru karar vermelisiniz.

Bugün dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz:

Bugün küçük bir kaza geçirmeniz söz konusu olabilir. Kafanızı toparlamalı ve daha dikkatli olmalısınız.

Yay Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Belli konulardaki karmaşa yatıştıktan sonra, yepyeni ve beklenmedik planlar veya gelişmeler gündemdeki yerini alabilir. Ancak, bu olaylar meydana gelene kadar kenara çekilip sakin hareket etmenizde fayda var. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sıra dışı veya insanlık yararına fikirlerimizin ön plana çıkabileceği, sosyalleşme arzumuzun artacağı bir gündeyiz. Kova burcundaki Ay?ın Mars ve Jüpiter?le olumsuz açıları ufak tefek gerilimlere, inanç ya da ideolojilerle ilgili fikir çatışmalarına veya ?? ben bilirim ve ben en iyisiyim?? tarzı eğilimlere neden olsa da, akşam saatlerinde sıra dışı sayılabilecek ufak tefek hoş gelişme hoşumuza gidebilir. ?

Yay Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Gelecek beklentilerinize yeni konular eklenebilir. Değişiklik yapacağınız planlarınız olabilir. İş hayatınızda alacağınız desteklerle çok daha rahat ilerleyeceğiniz bir gündesiniz. Öğlen saatlerinde yaşanılacak kopmalara karşı dikkatli olmakta fayda var. Etrafınızdakilerle inatlaşmamaya çalışın. Akışta kalmaya özen göstermelisiniz.

Yay Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Bugün marjinal düşünceler içinde olmanıza rağmen, hislerinizi kontrol altında tutmayı başarıyorsunuz. Aşk ve özgürlüğün bir arada olması mümkün değil ve siz oyunuzu özgürlükten yana kullanıyorsunuz. Yalnız kalmayı sevmediğiniz için, yanlış dostluklar yüzünden her an zarara uğrayabilirsiniz.

Yay Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

Trafikte zaman geçirmek zorunda kalan bir kişiyseniz bugün her zamankinden daha sabırlı ve sakin kalmalısınız. Yetişmeniz gerekengörüşmeniz, bekleyen yakınlarınız, yetiştirmeniz gereken transferler sizi biraz asabi yapabilir.

Yay Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün sizin için ektiğinizi biçme zamanı. Bu sizi kariyer ve sağlık açısından özellikle sevindirecektir. Para durumunuz iyiye gidebilir. Geçmişle alakalı borçlarınızdan ötürü bir ihtarname almanız mümkün. Korku kapılarınızı artık kapatıyorsunuz.