Yay

Yay burcu yorum arşivi

20 April 2023 Yay burcu yorumu

Genel anlamda güzel, keyifli ve kazançlı bir gün geçirebilirsiniz. İletişimlerinizde bir artış olabilir. Sevdiklerinizle eğlenirken, bir yandan da diyalog sorunu yaşıyorsunuz. Onlarla birlikte bir şeyler yaparken her zamankinden daha tedbirli davranmak bir çözüm olabilir. Akşama hoşça bir davet alabilirsiniz.

Aşk:

Sevdiğiniz insan son zamanlarda çok fazla kıskanç davranmaya başladı. Bugünde bu tür davranışları ile sizi sinirlendirecek. Fakat bir türlü ona karşı koyamıyorsunuz.

İş:

İş yerinizde dayanma gücünüz ve kendinize olan inancınız yaptığınız işleri zamanında bitirmenizi sağlayabilir. Beklediğiniz övgüleri amirlerinizden alacaksınız ve daha motive olacaksınız.

Para:

Parasal konularda önemli adımlar atabilirsiniz. Harcamalarınızı daha akıllıca yapabilmelisiniz. Büyük harcamalarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Tutumsuz bir tavıra yakın olduğunuz görülüyor.

Bugün dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz:

Çok sayıda işi bir arada yapacağınız bir gündesiniz ama dikkatli olmalısınız. Hiç hesapta olmayan gelişmeler ilerlemenizi engelleyebilir.

Yay Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Bugünlerde, bazı olaylar ya da karışıklıklar kontrolden çıkabilir ya da yaşanan aşırılıklar sonucunda rahatsız edici durumlar oluşabilir. Herkes serzenişte bulunurken zor olsa da, herkese yeterli gelecek kalıcı sonuçlar bulunması gerekiyor.

Yay Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün istediğiniz özgürlüğü kullanamamak stres yaratıcı olabilir. Ancak tamamlanması gereken işler de önemli.

Yay Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Yay Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

Bugün ortalık toparlamak, eşya temizliği yapmak, dolapları düzenlemek ve eski olandan kurtulup yeniye yer açmak için güzel bir gün. Bir şeylerin yerini değiştirmek ve ortamı daha kullanışlı hale getirmek de mümkün.

Yay Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün sizin için ektiğinizi biçme zamanı. Bu sizi kariyer ve sağlık açısından özellikle sevindirecektir. Para durumunuz iyiye gidebilir. Geçmişle alakalı borçlarınızdan ötürü bir ihtarname almanız mümkün. Korku kapılarınızı artık kapatıyorsunuz.