Yay

Yay burcu yorum arşivi

22 April 2023 Yay burcu yorumu

Sosyal ve özel hayatınızda önceliklerinizi çok iyi değerlendirmeniz gereken bir dönem içindesiniz. Vereceğiniz bir karardan dolayı ailenizden birisinin kalbini kırabilirsiniz. Hayatınızdaki durgunluğa bir son vermek, yeni atılımlar içine girmek istiyorsunuz. Bu konuda yakın bir arkadaşınızdan destek alacaksınız. Yaşadığınız olumsuzlukları değiştirmek tamamen sizin elinizde.

Aşk:

Bugün sevgilinizle gittiğiniz yerde sudan bir sebep yüzünden tartışmaya girerek gecenizi mahvedebilirsiniz. İlişkiniz bu şekilde giderse ikinizi de yıpratmaktan başka bir işe yaramayacak.

İş:

İş arkadaşlarınızla biraz fazla içli dışlı oluyorsunuz. Sizi kendine rakip gören arkadaşlarınızın bunu sizden itinayla saklıyor. İş yerine özel hayatınızı getirmekten kaçının.

Para:

Elinize geçeceğini umduğunuz bir paradan dolayı harcama içine girmişsiniz. Bu kadar rahat davranmayın. Planda olmayan gelişmeler son anda canınızı sıkabilir.

Bugün dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz:

Sizin en büyük sorununuz sırlarınızı olur olmaz kişilere açmak. Özellikle Akrep burcuna sakın ola sır vermeyin!

Yay Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

İş hayatınızı, maddi durumunuzu veya ortaya koymak istediğiniz planları ilgilendiren konularda harekete geçmeniz durumunda karşılığını görebileceğiniz günlerdesiniz. Ancak, bu esnada sizin çalışıp değerlerinin fayda sağlayacağı işlerden uzak durmalısınız. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sabah saatlerinde bazı işlerimiz yavaş ilerleyebilir veya zorlayıcı ve engelleyici etkiler ön plana çıkabilir. 11.00 dan sonra bu etkiler hissedilmeyecek. Koşuşturmacalar ve görüşmeler gündemde. Altından kalkabileceğimizden fazlasına söz verebilir ve bu sözleri yerine getirebilmek için mekik dokuyabiliriz. 15.00 sonrası ise, ufak çaplı da olsa yanlış anlaşılmalar, kanma veya kandırılma türünde gelişmeler ya da belirsizlikler ve dalgınlıklar söz konusu olabilir. Geceye doğru sevgi paylaşımları, şefkat, maneviyat duyguları ve sevgi ifadeleri artıyor. Sevgi ve inançla dolmaya başlıyoruz. ?

Yay Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Eşinizle ilgili konular gündeminizi etkileyebilir. Denge arayışı içinde olabilirsiniz. Yenilik arayacağınız zamanlar olabilir. Zevklere düşkünlük söz konusu. Sabah saatlerinde engellerle karşılaştığınızı düşünebilirsiniz. İlerleyen saatlerde yoğun bir tempo içine gireceksiniz. Eğitimle ilgili konulara zaman ayırmak durumunda kalabilirsiniz.

Yay Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Maddesel konularda kendinize yeni bir strateji içinde olacaksınız. Bulunduğunuz ortamlarda mantıklı bir şekilde davranıyorsunuz. Yoğun isteklerinizi ön plana çıkarmak istiyor ve gücünüzü farklı işlerde denemek istiyorsunuz. Bugün, isteklerinizde belli bir atış söz konusu olacak ve olayları mantıklı bir şekilde değerlendireceksiniz.

Yay Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

Normalde eşinizin hep yanınızda yer aldığı bir konuda bugün kendinizi yalnız hissedebilirsiniz. Haklı olmanız bir şeyi değiştirmiyor. Yapmanız beklenen görevler yerine gelmedi ise bugün yeteri kadar anlayışı da bulamayacaksınız.

Yay Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün sizin için ektiğinizi biçme zamanı. Bu sizi kariyer ve sağlık açısından özellikle sevindirecektir. Para durumunuz iyiye gidebilir. Geçmişle alakalı borçlarınızdan ötürü bir ihtarname almanız mümkün. Korku kapılarınızı artık kapatıyorsunuz.