Yay

Yay burcu yorum arşivi

27 April 2023 Yay burcu yorumu

Sosyal çevrenizde devam eden hareketten kurtulmak isteyebilir ve sakin bir ortamda kalmak isteyebilirsiniz. Sürekli gündeme gelen ancak bir türlü çözülmeyen bir sorunla uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. Aşk hayatınızda değişik bir atmosfer olabilir , iniş çıkışların hakim olacağı gelişmeler yaşanabilir. Yeni bir plan yapmaktan ve girişimlerde bulunmaktan kaçınmalısınız. Akşam saatleri genel olarak zihinsel faaliyetlerinizde bir artış olacaktır ve üzerinde çalıştığınız konuları çok net düşünebileceksiniz. Akşam saatleri yeni kararlar alabilirsiniz.

Yay Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Uzun zamandır kendinizi adadığınız bir duruştan veya savunduğunuz bir görüşten uzaklaşmanız sizin için zor olabilir. Bazı konularda belli bir dirençle karşılaşıyorsanız ya da karşılaştıysanız dahi, bahsettiğim başlıklarda yine de gayret göstermenizde fayda var. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Aslan burcundaki Ay?ın Boğadaki Mars ve Merkür?le olumsuz açıları gece saatlerinden itibaren öğle saatlerine kadar fikir çatışmalarına, içsel huzursuzluklara veya aceleciliğe bağlı hatalara(sütlü çay denerseniz şaşmayın!), sakarlıklara veya ufak tefek kazalara neden olabilir. Belli belirsiz bir huzursuzluk hissedilebilir. Ancak, çalışanlar öğle tatilinden döndüğünde(en geç 15.00 gibi) kendilerini daha rahat koşullar bekliyor olacaktır. Akşam saatlerinde ise, boşlukta olan ay kararsızlıkları, konsantrasyon eksikliklerini ve belirsizlikleri gündeme taşıyabilir. Neyse ki, Venüs ve Uranüs arasındaki etkileşim ilişkilere ve yaratıcı alanlardaki çalışmalara ufak tefek sürprizler veya hoşluklar ekleyebilir. ?

Yay Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Yeni ufuklara açılmak için yapıcı enerjiler söz konusu. Ruhsal olarak kendinizi tamamlanmış hissedebileceğiniz bir gündesiniz. Düşüncelerinizi paylaşmak için etrafınızdakilerle daha fazla iletişime geçmek isteyebilirsiniz. Bu hareketlilik bazı sürtüşmelere de yol açabilir. Gün içinde evinizle ilgili konulara ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz.

Yay Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Siz, doğanız gereği her şeye kolay inanmak istemiyor ve araştırmaya meraklı yapınızla olayları sonuna kadar irdeliyorsunuz. Finans konularında bir çok fırsatı bir arada yakalayacağınız bir gün. Size sunulacak tekliflere karşı şüpheci bir şekilde yaklaşarak, kendinizi geriye çekmek isteyeceksiniz. Çevrenizden gerekli desteği alamayabilirsiniz.

Yay Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

Aşk konusunda, yaratıcılık isteyen işlerde, yaptıklarınızı sunup takdirini almak konusunda hevesli ve girişimci olacağınız bir gün. Hayatın keyifli taraflarını görmeye meyillisiniz. İnsanların da görmelerine yardımcı olun.

Yay Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün sizin için ektiğinizi biçme zamanı. Bu sizi kariyer ve sağlık açısından özellikle sevindirecektir. Para durumunuz iyiye gidebilir. Geçmişle alakalı borçlarınızdan ötürü bir ihtarname almanız mümkün. Korku kapılarınızı artık kapatıyorsunuz.