Yay

Yay burcu yorum arşivi

28 April 2023 Yay burcu yorumu

Sabah saatleri beklentilerinize yönelik olarak hareket edecek ve yeni kararlar alabileceksiniz. Çeşitli organizasyonlarda bulunabilir yada siz organizasyonlar düzenleyebilirsiniz. Öğleden sonraki saatlerde ise daha çok iç dünyanıza dönecek ve yalnız kalmayı tercih edeceksiniz. Gereksiz bulacağınız bazı işlerle ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz ve bu sizi sıkacaktır. Dikkat dalgınlığı yaşayabileceğinizden yeni kararlar almamalı ve girişimlerde bulunmamalısınız.

Yay Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Uzun zamandır kendinizi adadığınız bir duruştan veya savunduğunuz bir görüşten uzaklaşmanız sizin için zor olabilir. Bazı konularda belli bir dirençle karşılaşıyorsanız ya da karşılaştıysanız dahi, bahsettiğim başlıklarda yine de gayret göstermenizde fayda var. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Aslan burcundaki Ay?ın Boğadaki Mars ve Merkür?le olumsuz açıları gece saatlerinden itibaren öğle saatlerine kadar fikir çatışmalarına, içsel huzursuzluklara veya aceleciliğe bağlı hatalara(sütlü çay denerseniz şaşmayın!), sakarlıklara veya ufak tefek kazalara neden olabilir. Belli belirsiz bir huzursuzluk hissedilebilir. Ancak, çalışanlar öğle tatilinden döndüğünde(en geç 15.00 gibi) kendilerini daha rahat koşullar bekliyor olacaktır. Akşam saatlerinde ise, boşlukta olan ay kararsızlıkları, konsantrasyon eksikliklerini ve belirsizlikleri gündeme taşıyabilir. Neyse ki, Venüs ve Uranüs arasındaki etkileşim ilişkilere ve yaratıcı alanlardaki çalışmalara ufak tefek sürprizler veya hoşluklar ekleyebilir. ?

Yay Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Yeni ufuklara açılmak için yapıcı enerjiler söz konusu. Ruhsal olarak kendinizi tamamlanmış hissedebileceğiniz bir gündesiniz. Düşüncelerinizi paylaşmak için etrafınızdakilerle daha fazla iletişime geçmek isteyebilirsiniz. Bu hareketlilik bazı sürtüşmelere de yol açabilir. Gün içinde evinizle ilgili konulara ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz.

Yay Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Güneş Koç burcunda ilerlerken, iddialı yönlerimiz ortaya çıkıyor. Başlangıçlar için uygun bir ortam gibi görünmesine rağmen, Jüpiter'in geri hareketi yüzünden, aşk dahil hiçbir konuda yenilik yapılmaması gerekir. Süregelen işbirliğiniz varsa, ve bundan memnunsanız, sorun yok.. Aksi takdirde ilişkilerinizi gözden geçirmenin tam zamanı. İlişkilerinizde haklı bile olsanız hiçbir konuda ısrar etmemelisiniz.... devamı...

Yay Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

Aşk konusunda, yaratıcılık isteyen işlerde, yaptıklarınızı sunup takdirini almak konusunda hevesli ve girişimci olacağınız bir gün. Hayatın keyifli taraflarını görmeye meyillisiniz. İnsanların da görmelerine yardımcı olun.

Yay Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün sizin için ektiğinizi biçme zamanı. Bu sizi kariyer ve sağlık açısından özellikle sevindirecektir. Para durumunuz iyiye gidebilir. Geçmişle alakalı borçlarınızdan ötürü bir ihtarname almanız mümkün. Korku kapılarınızı artık kapatıyorsunuz.