Yay

Yay burcu yorum arşivi

29 April 2023 Yay burcu yorumu

Bir çok açıdan yoğun bir gün geçireceksiniz ve kendinizi gelişmeler karşısında sabırsız hissedeceksiniz. Özellikle maddi konularda yeni atılımlar yapmak konusunda önemli bir istek duyabilirsiniz ancak girişimleriniz için bir süre beklemeniz daha doğru olacaktır. Risk almaktan kaçınmalı ve daha kalıcı adımlar atmalısınız. Beklediğiniz bazı haberlerin gecikmesi sizi rahatsız edebilir ancak kafanızdaki sorunları zamana bırakmalısınız.

Yay Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Pratikte yerine getirilmesi gereken işler ve sorumluluklarınız var. Her ne kadar yaratıcılığınızı kullanabileceğiniz alanlar olsa da, öncelikle klasik olarak tekrarlanılması gereken işlerin, yol veya yöntemlerin ihmal edilmemesi gerekiyor olabilir. Günlük yükselen burç yorumunuzu okumayı sakın unutmayın. adresinden genel burç yorumlarınızın detaylarını aylık olarak takip edebilirsiniz. Sağlık ve sevgi ile kalın?

Yay Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Sabah saatlerinde kendinizi kısıtlanmış hissedebilirsiniz. Sorumluluklarınızda artış olabilir. İlerleyen zamanlarda hedeflerinize ulaştığınızı görebileceksiniz. Üstlerinizle ilgili konular gündeminizi etkileyebilir. Annenizle ilgili olayları ihmal etmemeye çalışın. Yaratıcılığınızı uğraştığınız konuya yönlendirmek sizi rahatlatacaktır.

Yay Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Güneş Koç burcunda ilerlerken, iddialı yönlerimiz ortaya çıkıyor. Başlangıçlar için uygun bir ortam gibi görünmesine rağmen, Jüpiter'in geri hareketi yüzünden, aşk dahil hiçbir konuda yenilik yapılmaması gerekir. Süregelen işbirliğiniz varsa, ve bundan memnunsanız, sorun yok.. Aksi takdirde ilişkilerinizi gözden geçirmenin tam zamanı. İlişkilerinizde haklı bile olsanız hiçbir konuda ısrar etmemelisiniz.... devamı...

Yay Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

İşte kendinizi kısıtlanmış hissedebilirsiniz bugün. Özellikle sabah saatlerinde katılacağınız bazı iş görüşmeleri yeni şeyler üretmek konusunda engeller olduğunu ortaya koyabilir. Bu sizin yaratıcı hevesinizi kaçırmasın.

Yay Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün sizin için ektiğinizi biçme zamanı. Bu sizi kariyer ve sağlık açısından özellikle sevindirecektir. Para durumunuz iyiye gidebilir. Geçmişle alakalı borçlarınızdan ötürü bir ihtarname almanız mümkün. Korku kapılarınızı artık kapatıyorsunuz.