Yay

Yay burcu yorum arşivi

05 May 2023 Yay burcu yorumu

Genel olarak iç dünyanıza döneceğiniz bir gündesiniz. İç dünyanızda bazı huzursuzluklar yaşayabilirsiniz. Bir konuda taviz vermek zorunda kalabilirsiniz ve bu sizi çok rahatsız edecektir. Düşüncelerinizden ve kararlarınızın doğruluğundan emin olamıyorsunuz. Dikkat dalgınlığı yaşayabilirsiniz. Bazı yeni beklentiler içine girebilirsiniz ve farkı planlar yapabilirsiniz. Küçük şeyleri kafanıza takabilir ve sorun yapabilirsiniz. İş ortamınızda tartışmalardan kaçınmaya çalışın.

Yay Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Bazı konularda olması gerektiğinden fazla iyimser düşünüyor olabilirsiniz. Diğerlerinin sizden etkilenmesini veya sizi takip etmesini istiyorsanız daha gerçekçi olmalı veya gerçeklere ulaşmaya çalışmalısınız. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Her şeyin en fazlasını isteyebileceğimiz, egomuzun ve beklentilerimizin oldukça yüksek olabileceği, abartılara veya aşırılıklara açık bir gündeyiz. Maksadını aşan sözler, abartılı kıyafetler, aşırı yeme içme, hız yapma, fazla alışveriş ya da aşırı harcamalar bugün meydana gelen Güneş Jüpiter karesinin etkileri arasındadır. Beş gün için, kibirli davranışlardan ve özgüven fazlasının yaratabileceği çevreyi kırabilecek tavırlardan kaçınmakta fayda vardır. ?

Yay Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Sabah saatlerinde elinizde olmayan durumlardan dolayı kayıp yaşayabilirsiniz. İç sesinizi dinlemeniz gereken olaylar yaşayabilir. Kontrolünüzü kaybetmemeye özen gösterin. İlerleyen saatlerde dikkatinizi kişisel olarak önem verdiğiniz konulara yönlendirebilirsiniz. Yeni başlangıçlar yapma isteği duyabilirsiniz. Beslenmenize dikkat edin.

Yay Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Güneş Koç burcunda ilerlerken, iddialı yönlerimiz ortaya çıkıyor. Başlangıçlar için uygun bir ortam gibi görünmesine rağmen, Jüpiter'in geri hareketi yüzünden, aşk dahil hiçbir konuda yenilik yapılmaması gerekir. Süregelen işbirliğiniz varsa, ve bundan memnunsanız, sorun yok.. Aksi takdirde ilişkilerinizi gözden geçirmenin tam zamanı. İlişkilerinizde haklı bile olsanız hiçbir konuda ısrar etmemelisiniz....

Yay Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

Aldığınız ya da almadığınız kararların altında bazı kaygılar yatıyor. Öncelikle onlara yönelik bir şeyler yapıpyüzleşmelisiniz. Bugün bunun için fırsat olabilir. Yüzleşip barışırsanız asıl büyük adımlar arkasından gelecek.

Yay Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün sizin için ektiğinizi biçme zamanı. Bu sizi kariyer ve sağlık açısından özellikle sevindirecektir. Para durumunuz iyiye gidebilir. Geçmişle alakalı borçlarınızdan ötürü bir ihtarname almanız mümkün. Korku kapılarınızı artık kapatıyorsunuz.