Yay

Yay burcu yorum arşivi

06 May 2023 Yay burcu yorumu

Çevrenize karşı hassas yaklaşımlar göstereceğiniz bir gündesiniz. Diğer insanlardan fazlasıyla etkilenmeye açık olacaksınız. Duygusal yaşamınıza ilişkin beklentileriniz sizin için önem kazanıyor. Hayal gücünüz oldukça iyi çalışacak ve sezgileriniz güçleniyor. Sosyal çevrenizde yada arkadaşlarınızla birlikte duygusal içerikli olaylar yaşayabilirsiniz. Yeni başlangıçlar yapabilirsiniz ve yeni beklentiler içine girebilirsiniz. Çevrenizdeki insanları etkilemeyi başaracaksınız.

Yay Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Hayatınızın ihtiyaç duyulan alanlarında gereken değişiklikleri yapabileceğiniz, hayatınızı bir sisteme oturtabileceğiniz günlerdesiniz. Hiç durmayın, çalışma zamanı. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Boğa burcundaki Güneş ve Oğlak burcundaki Pluton arasındaki olumlu açı, birkaç gün için pek çok şeyi yapabilmemiz için bize gereken desteği sağlayacaktır. Kendimize güvenimiz ve başladığımız işleri bitirme şansımız yüksek olabilir. Bize yardımı dokunabilecek kişilerden yardım ve destek alabiliriz. Ancak, daha esnek olunması ?? İleri! Daha da ileri!?? modunun olası kişisel zararlarına karşı tedbirli olunması gerekebilir. Psikolojik anlamda halledilmesi gereken veya çözülmesi lüzumu olan problemler varsa, bunun için de uygun ortam oluşacaktır. Öğle sonrası saatler, anlaşmalar, ticaret, hukuk, sözleşmeler ve görüşmeler anlamında olumlu etkiler var. Akşam saatleri de hoş gelişmelere ve bazılarımız için ufak tefek sürprizlere açık. Özellikle Boğa ve Oğlak burçları cesaretle hareket edebilirler veya olumlu gelişmelere çok açıklar. Her ne kadar olumlu etki alsa da, İkizler burçları bu etkiden en az yararlanan burç olabilir. ?

Yay Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Yeni başlangıçlar yapmak isteyeceğiniz bir gündesiniz. Kişisel açıdan önem verdiğiniz konularla ilgilenmek isteyebilirsiniz. Sağlığınıza dikkat etmeniz gereken zamanla içindesiniz. İşlerinizde güçlü kişilerden alacağınız destekle daha rahat ilerleyebilirsiniz. Kişisel hassasiyet gösterdiğiniz konular ön plana çıkabilir.

Yay Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Çevrenizde ve yakın bağlarınızda güzel paslaşmalar içindesiniz. Bazı olaylar karşısında önlem almayı hiç düşünmeden olaylara kolay bir şekilde sahip çıkabiliyorsunuz. Bugün, düşüncelerinizde ödün vermeyen, her konuda ısrarcı ve fikirlerini karşı tarafa kabul ettirmeye çalışan bir tablo ile ortaya çıkıyorsunuz.

Yay Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

Gelişim adına yaptığınız yenilikler sayesinde etki alanınızı da genişletiyorsunuz. Bu nedenle daha fazla konuda insanların aklına öncelikli olarak geliyor ve aranıyorsunuz. Bugün bu sebeple bir teklif ya da haber alabilirsiniz.

Yay Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün sizin için ektiğinizi biçme zamanı. Bu sizi kariyer ve sağlık açısından özellikle sevindirecektir. Para durumunuz iyiye gidebilir. Geçmişle alakalı borçlarınızdan ötürü bir ihtarname almanız mümkün. Korku kapılarınızı artık kapatıyorsunuz.