Yay

Yay burcu yorum arşivi

16 May 2023 Yay burcu yorumu

Bugün genel bir rahatlama hissedeceksiniz. İç dünyanıza dönebilir ve hayatınıza ilişkin kararları yeniden gözden geçireceksiniz. Duygularınızı ve düşüncelerinizi dengelemeyi başarıyorsunuz. Düşüncelerinizi ve planlarınızı kendinize saklamak eğilimindesiniz. Gizli bazı iletişimleriniz olabilir. Maddi konulardaki çalışmalarınız ve planlarınız devam ediyor. Küçük bazı başarılar elde edebilirsiniz. Daha önceden ilginizi çekmeyen bazı konulara karşı merak duyabilirsiniz.

Yay Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

İkili ilişkilerinizde yabancılaşmalar veya gerilimler söz konusu olabilir. Sorumluluk ve görev paylaşımlarına bağlı sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Ya da iş hayatınızda bazı zorluk veya engellerle karşılaşabilirsiniz. Bazı kişilerin belli konularda ne yapmaya çalıştığını anlamakta zorlanabilirsiniz, ama tepki vermek yerine dirençli olmanızda fayda var. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Elimize bazı haberler veya bilgiler geçebilir. Gereğinden fazla net konuşma, bilgileri hiçbir sansür olmaksızın aktarma eğilimimiz, fikir ayrılıkları, inanç farklılıkları ya da ideolojilerle ilgili tartışmaların içerisine girme olasılığımız artabilir. Normalde bizi motive edecek, zekileştirecek İkizler burcundaki Mars?ın sadece bir haftalık süre için (etkileri 3 gün önce başladı)Yay burcundaki Satürn le yapacağı olumsuz görünüm nedeniyle engellere, zorluklara, gerilimlere, fikir, ideoloji veya inanç farklılıklarına dayalı tartışmalara neden olabilir. Düşmanca tavırları olan kişiler, düşman kazanmak olasılığı vardır. Ufak tefek kazalara sakarlıklara karşı tedbirli olmakta, riskli yerlerden, riskli kişilerden uzak durmakta, yanıcı, kesici aletlerle ilişkileri en aza indirmekte veya bizi kavga ortamlarına çeken kişilerden ısrarla uzak kalmakta yarar vardır. Dişlere ve kemiklere dikkat etmelidir. Bu etkiyi en başta İkizler, Yay, Başak, Balık burçlarının ilk günlerinde doğan dinleyicilerimiz ve yükselen burçları bu burçların ilk derecelerinde olanlar başta olmak üzere hepimiz farklı alanlarda ufak tefek hissedebiliriz. Aslında güzel günlerdeyiz, ama bu düşmanca tavırları tetikleyebilecek bu gezegen açılarını yazmasak da olmazdı. ?

Yay Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Hafta sonunda uğraş gerektiren konular ve değişiklikler olabilir. Ev ve parasal işler üzerinde durabilirsiniz.

Yay Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Hayatınızla ilgili yaşayacağınız değimlere hazırlıklı gireceksiniz. Beklediğiniz durumlar sizi şaşırtmayacaktır. Sosyal becerinizi arttırmak ve elinize geçecek fırsatları başkalarına kaptırmamalısınız. Kişiselliğinizin güçlenmesiyle iş hayatınızda çevrenizdeki kişilere meydan okuyan bir tavır sergileyebilirsiniz. Tepkiselliğinizi ılımlı kullanmanızda yarar var.

Yay Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

Yay Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün sizin için ektiğinizi biçme zamanı. Bu sizi kariyer ve sağlık açısından özellikle sevindirecektir. Para durumunuz iyiye gidebilir. Geçmişle alakalı borçlarınızdan ötürü bir ihtarname almanız mümkün. Korku kapılarınızı artık kapatıyorsunuz.