Yay

Yay burcu yorum arşivi

21 May 2023 Yay burcu yorumu

İkili ilişkilerinizde bir gerilim yaşayabilirsiniz. Genel olarak keyifsiz bir gün geçireceksiniz. Olayları abartma eğilimine girebilir ve ani tepkiler verebilirsiniz. Alacağınız kararlardan emin olamıyorsunuz ve iç dünyanızda bir gerilim olabilir. Sağlığınız konusunda dikkatli olmalısınız, özellikle beslenmenize ve ilaç kullanımı dikkat etmelisiniz. Kararlarınızda duygusal davranma tehlikeniz olacağından ani kararlar vermekten kaçınmalısınız. Gizli düşmanlıklar görebileceğinizden çevrenizdeki insnalara güvenmek konusunda dikkatli olmalısınız.

Yay Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Yeni iş fırsatlarıyla karşılaşabileceğiniz, kendinizi oyalayacak işlere başlayabileceğiniz ya da daha önceden iletişim kurduğunuz iş başvurularınız varsa, geri dönüşleri olabilecek iki haftalık süreçtesiniz. Ya da sağlığınızla ilgili yeni kararlar alabilirsiniz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Bugün bir yeni ay gerçekleşiyor. Aslında, yarın meydana gelecek olan Merkür gerilemesi, bugün meydana gelecek olan yeni ayın yenileyici ve canlandırıcı etkisini biraz hafifletebilir, ama yeni ay, Boğa burcunda gerçekleşeceği için küçük mutluluklar da bize yetecektir nasılsa. Pazar günü yazımda yeni ay?ın etkilerini daha detaylı ele almıştım

Yay Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Sabah saatlerinde ikili ilişkileriniz gündeminizi etkileyebilir. İletişimle ilgili aksaklıklar keyfinizin kaçmasına neden olabilir. Denge arayışı içinde olacağınız zamanlar var. Eşinizle ilgili bitirmeniz gereken işlerle uğraşabilirsiniz. Öğleden sonra iş hayatınızdaki sorumluluklarda artış olabilir. Sizi yoran konulara karşı dikkatli olmanızda fayda var.

Yay Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Sosyal aktivitelerde bireylerin davranışlarını analizci bir gözle izlemeniz nedeniyle, çelişkili bir izlenimci tavır içinde olabilirsiniz. Bu tür bir ruh durumu şansın yanında problemleri de beraberinde getirebilir. Önemli olan isteklerinizi doğru bir şekilde ayarlamanızdır. Bulunduğunuz alanlarda kendinizi ifade edebilecek konuşmalar yapacak ve birçok dostluk kuracaksınız.

Yay Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

Yay Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün sizin için ektiğinizi biçme zamanı. Bu sizi kariyer ve sağlık açısından özellikle sevindirecektir. Para durumunuz iyiye gidebilir. Geçmişle alakalı borçlarınızdan ötürü bir ihtarname almanız mümkün. Korku kapılarınızı artık kapatıyorsunuz.