Yay

Yay burcu yorum arşivi

22 May 2023 Yay burcu yorumu

Düşüncelerinizi istediğiniz gibi yönlendireceğiniz bir gündesiniz. Hayatınıza ilişkin aldığınız kararları bugün uygulamaya geçebilirsiniz. Özellikle iş anlamında düşüncelerinizi karşınızdaki kişilere olumlu olarak aktarabileceksiniz. İletişimlerinizde genel bir hareketlenme olabilir ve bir çok kişiyle irtibata geçebilirsiniz. Küçük de olsa keyfinizi yerine getirecek gelişmeler olacaktır. Gün içinde sürekli olarak zihniniz işlek olacaktır ve birden çok konuyu değerlendirmeye alacaksınız. Duygusal anlamda oldukça dengeli olacaksınız.

Yay Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Belli iş birlikleriniz veya özel yaşamınızla bağlantılı işleriniz sıkıntılı bir seyir izlemeye başladıysa çok fazla üzerine gitmemelisiniz. Zira, bugünlerde sizi zafere taşıyacak ilişki ve iş birliklerine zaman ve yer ayırmanız gerekiyor.

Yay Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Çalışma hayatınızda engellendiğinizi düşündüğünüz zamanlar olabilir. Birikmiş işlerinizi toparlamak için uygun bir gün olabilir. Gelecek hafta programlarınızı yapabilirsiniz. Sizi yoran konulara karşı dikkatli olmanız gereken zamanlar var. İlişkilerinizde güç savaşı içinde olabilirsiniz. Duygusal yaralanmalara karşı dikkatli olun.

Yay Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Merkür'ün geri hareketinden olumlu etkilenebilirsiniz. Dargın olduğunuz arkadaş ve sevgiliyle barışma şansınız mevcut. İş arkadaşlıkların kısa süre içinde aşka dönüşebileceğini aklınızda çıkarmamalısınız. Yine bu dönem; aşk ve dostluk duygularını birbirine karıştırmamalısınız. Acele kararlar almamalı, fakat fırsat kaybetmemelisiniz.

Yay Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

Yay Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün sizin için ektiğinizi biçme zamanı. Bu sizi kariyer ve sağlık açısından özellikle sevindirecektir. Para durumunuz iyiye gidebilir. Geçmişle alakalı borçlarınızdan ötürü bir ihtarname almanız mümkün. Korku kapılarınızı artık kapatıyorsunuz.