Yay

Yay burcu yorum arşivi

18 September 2023 Yay burcu yorumu

Biraz sakin olun ve daha da önemlisi makul olmak için gayret gösterin. İstekleriniz çok yüksek ve isteklerinizi gerçekleştirmek için hem sevdiğinizi, hem de çevrenizi zorlayabilirsiniz. Fakat daha önemlisi kendinizi çok fazla zorlamasanız iyi olacak. Olayları akışına bırakın. Aslında sözleriniz ve çözümleriniz ile çevrenizin dikkatini çekeceksiniz. Özellikle fikirlerinizi ve tekliflerinizi ilginç bir biçimde sunabilir, ikna edici olabilirsiniz. Fakat isteklerinizin arttığı bir dönem ve beklentilerinizin gerilimini sevdiklerinize yansıtabilirsiniz. İlişkilerinize özen gösterin ve sonradan pişmanlık duyacağınız davranışlarda bulunmaktan kaçının.

Yay burcunun bugün genel durumu

Ağır iş yükü yüzünden yorulacaksınız ve kafanız karışacak ve sorumluluklarsan kaçmak için en olmadık şeyleri yapmaya çalışacaksınız. Özel yaşamınızı canlandırmak için her şeyi yapacaksınız. Yeni görevlerinizde sizi takip edecek yeni insanlarla tanışmaya çalışın. Bu hevesinizle yalnız kalpleri fethetmeyi başaracaksınız.

Yay Burcu Kariyer Durumu

Normal bir dönemden sonra işler olumlu bir şekilde hareketleniyor. Rüzgâr sizden yana; sonunda etrafınızdakilerle ahenk içinde olduğunuzu hissedeceksiniz. Öğretim ve bilimsel araştırmalar alanlarında çalışanlar bugün zihinsel olarak kendilerini işlerine verebilecekler ve harika sonuçlar alacaklar.

Yay Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün kariyer ve başarı konuları sizin için ön planda olacaktır. Yapmış olduğunuz işlerinizde en iyisini yapmak için çaba sarf edebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konularda yeteneklerinizle işleri kontrolünüz altına alabileceksiniz. Bazı konuları sağlamlaştırmak ve netleştirmek isteyebilirsiniz. Dostlarınızla güzel anlar paylaşmak için bir araya gelebilirsiniz.

Yay Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Yay Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Açık sözlü Yaylar bugün tedbirli konuşmakta fayda var. Uzun vadede negatif tesirleri olacak dedikodulardan uzak durun. Bugün şövalyelik yapmak için uygun değil. Günün ikinci yarısında kişisel ve ailesel tasarruf tedbirlerinizi gözden geçirebilirsiniz.