Yay

Yay burcu yorum arşivi

16 February 2024 Yay burcu yorumu

Sevgili Yay, sorunsuz günler içindesin dilediğince program yapabilir istediğin kişilerle iletişim kurabilirsin. Bugünleri aile çevrende eğlenerek geçirebilirsin. Onların sevgi gösterileri kendine olan güvenini arttıracak. Önemli işlerini tamamlamaya çalış. Kusursuz insan olmayacağı için sevdiğini de mükemmel olmaya zorlama. Birçok olayı içinizde yaşamaktan yanasınız. Duygularınızı yeniden yapılandırmak için uygun bir gün içindesiniz. Kendinizi yargılamak istemiyor ve bazı beklentilerinizi yaşama geçirme konusunda beklemeyi tercih ediyorsunuz. Bugün, alacağınız bazı haberler sizin aktif yönlerinizi ortaya çıkaracak.

Kariyer

İletişim konusunda zorluklar yaşayabilirsiniz. İnsanlara aktardığınız şeyler sizin kafanızda bile net olmadığı için, çevrenizdekiler söylediklerinizi anlamakta zorlanabilirler. Bugün dinlenin ve zihninizi toplayın.

Genel Yorum

Bugün, normalde ön plana çıkarmayı tercih etmediğiniz duygularınız yoğunlaşıp duygusal bir bakış açısı benimsemenize yol açabilirler. Önemli kararlar verecekseniz mantığınıza ağırlık verin.

Yay Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Uzun vadeli bir hedefiniz gözünüze mantıklı görünüyorsa, gereken zamanı, enerjiyi ve belki de parayı harcayarak istediğinizi elde etmeniz mümkün olabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Malum Sevgililer günü bugün. Sabahın ilk saatlerinde atılmayan mesajlar veya hediye sorunsalı problem yaratabilir. Dolayısıyla, sevgililere önerilerde bulunmam gerekirse, bir araya gelmek veya akşam programı yapmak için sabah saatlerini değil de(zira asabiyet var!), öğle sonrası saatleri tercih etmeleri ve Ay Mars karesinin ufak tefek aksiliklere, tartışmalara, sakarlıklara ya da kazalara neden olabilecek etkisinin sona ereceği 18.45 sonrası saatlerde bir araya gelmeleri olacaktır. ?

Yay Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Maddi kaynaklarınızla ilgili gelişmeler yaşayabilirsiniz. Çalışma arkadaşlarınızla sorumlulukları paylaşmakta anlaşmazlık yaşayabilirsiniz. Öğleden sonraki saatlerde uyum içinde olmak size iyi gelecektir. Hobilerinizle ilgilenmek isteyebilirsiniz. Akşam saatlerinde olası tartışmalardan uzak durmaya özen göstermelisiniz.

Yay Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Ay para evinizde ilerliyor. Gücünüzün farkındasınız ve yapacağınız işlere planlı bir şekilde yaklaşıyorsunuz. Maddi konularla ilgili ilginç ve üstü kapalı planlarınız mevcut. Artık temeli sağlam kararlar almak istiyorsunuz.. İlişkilerinize yeni bir düzen getirmeli ve çevresel koşullarını kesinleştirmelisiniz..

Yay Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

Kendi değerinizin farkına varmalısınız. Çok sıradan bir konuda bile aslında oldukça yapıcı ve üretken hareket edip önemli işler ortaya çıkarma beceriniz var. Yeteneklerinizi ve farklı olan güzel yönlerinizi hafife almayın.

Yay Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün sizin için ektiğinizi biçme zamanı. Bu sizi kariyer ve sağlık açısından özellikle sevindirecektir. Para durumunuz iyiye gidebilir. Geçmişle alakalı borçlarınızdan ötürü bir ihtarname almanız mümkün. Korku kapılarınızı artık kapatıyorsunuz.