Yay

Yay burcu yorum arşivi

03 March 2024 Yay burcu yorumu

Oldukça fedakar bir yapınız var. Sevdikleriniz için yapamayacağınız şey yok. Yalnız. bu sevgi dolu özelliğinizi en yakınlarınız tarafından bile istismar edilmesine fırsat vermemelisiniz. Herkes üzerine düşeni yapmalı ki sizde biraz rahat nefes almalısınız. Bugün tembel tembel oturmayı hayal edecek ama beklemediğiniz gelişmeler ile başınızı kaşımaya fırsat bulamayacak yoğunlukta bir gün geçireceksiniz

Aşk:

Sevdiğiniz insandan ilgi göreceğiniz oldukça mutlu olacağınız bir gün geçireceksiniz. Bu kadar fedakarlıktan sonra size gösterilen ilgi az bile . Ayaklarınızı uzatın ve bu duygusallığı dolu dolu yaşayın. Kendinize olan güveninizin yükseldiği bu dönemde sevgilinizle güzel bir gün geçirmenin tadına varmaya çalışın.

İş:

Sıkıntılı günleriniz sona eriyor. Daha iyimser olmalısınız. Yeteneklerinize güvenmeli ve daha disiplinli olarak çalışmalarınızı sürdürmelisiniz. Disiplinli çalışırsanız kariyerinizle ilgili hayal ettiğiniz mevkiiye ulaşabilirsiniz.

Para:

Parasal harcamalarınızda artışın gözleneceği bir gün olacak. Bu durum siz de rahatsızlık uyandıracak. Keza, yapmayı planladığınız daha önemli harcamalarınız var. Bugün yaptığınız harcamalar, planlarınızı alt üst edecek.

Bugün dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz:

Sevdiklerinize oldukça düşkünsünüz. Onlar için yapmayacağınız şey yok. Bugün sevdiklerinizin istismarları ile karşılaşabilirsiniz. Dikkatli olun.

Yay Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Sanatsal veya yaratıcılık isteyen konularda zihniniz çok açık olabilir veya duygusal anlamda hayallere dalabilirsiniz. Bu alanlarda, daha da büyük düşünmenize yardım edecek fırsatlar da, bir o kadar devrede olabilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Aslan burcundaki Ay?ın Satürn ve Mars?la uyumlu açıları oldukça enerjik, hareketli ve cesur bir günümüzde olduğumuzu gösteriyor. Hafta genelinde ise, Uranüs ve Pluto arasındaki çekişme kendini şimdiden hissettirmeye başlasa da, haftanın ilk yarısı oldukça olumlu etkilere açığız; ikinci yarısı ise, açılar gerginleşiyor. Dolayısıyla, önemli görüşmeleri ve işleri haftanın ilk yarısında halletmekte ve ikinci yarısında (özellikle hafta sonu) daha temkinli tepkiler vermekte, riskli hareketlerden kaçınmakta ve politik olmakta fayda var. ?

Yay Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Yeni ufuklara açılmak için heyecan duyabilirsiniz. Özgürleşme isteği içinde hayatınızda yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Düşüncelerinizi etrafınızdakilerle paylaşmak isteyeceğiniz zamanlar var. Sabah saatlerinde plan değişikliği olabilir. Uluslararası konular gündeminizi etkileyebilir. İş hayatınızda akışta kalmaya özen göstermelisiniz.

Yay Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Karşılıklı duygusal ilişkilerde, partnerinizin size karşı davranışlarınızdan çeşitli anlamlar çıkarmanız mümkün. Bugün, karşı tarafın tepkileri karşısında tereddütler yaşayabilirsiniz. Hedeflerinizin sınırları içinde kısıtlamaların olmadığını ona anlatmalısınız. Duygusal konularda ise, partnerinizin düşüncelerinden ödün vermediğini biliyorsunuz.

Yay Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

Bugün bir seyahat planı gündeminize gelebilir. Çok fazla hayalini kurduğunuz veya belki de çok ümit bağladığınız bir değişiklik imkanı doğacak. Gelişmelere yüklediğiniz anlamların gerçekçi ölçülerde kalmasına gayret edin.

Yay Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün sizin için ektiğinizi biçme zamanı. Bu sizi kariyer ve sağlık açısından özellikle sevindirecektir. Para durumunuz iyiye gidebilir. Geçmişle alakalı borçlarınızdan ötürü bir ihtarname almanız mümkün. Korku kapılarınızı artık kapatıyorsunuz.