Yay

Yay burcu yorum arşivi

14 March 2024 Yay burcu yorumu

Duygusal olarak yaşadığınız gerginlikleri ikili ilişkilerinize yansıtabileceğiniz bir gündesiniz. Sağlıklı kararlar almakta zorlanabilir ve konuları yavaş düşünebilirsiniz. Sadece tek bir hedefe konsantre olmanız sizin için oldukça önemli olacaktır. Önceliklerinizi belirleyin ve tek bir konu üzerinde yoğunlaşın. Yeni bağlantılar, yeni düşünceler ve istekler sizin için rahatlatıcı olacaktır.

Aşk:

Dürüst kişiliğiniz sayesinde sevgiliniz size çok güveniyor ve mükemmel bir ilişki yaşıyorsunuz. Belki de artık evlilik ile ilgili planlar yapmanın vakti gelmiştir.

İş:

Şu sıralarda iş hayatınızda çok dikkatsiz hareketlerde bulunuyorsunuz ve asabınız çok bozuluyor. Biraz daha sakim ve dikkatli davranmalısınız.

Para:

Gözünüzün sürekli yükseklerde olması sizi hayatın gerçeklerinden uzaklaştırıyor ve şimdiki zamanla ilgili parasal sıkıntılarınızı unutmuş gibi gözüküyorsunuz.

Bugün dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz:

Kafanızdaki bazı soru işaretleri ve şüpheler sizi yanıltıyor, sağlıklı kararlar vermenize engel oluyor. Her şeyin mükemmel olmasını beklemekten vazgeçmelisiniz.

Yay Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Önümüzdeki beş ay boyunca durumunuzu daha net bir gözle değerlendirebilir ve belli konularda ilerlemenize veya gelişmenize yardımı dokunacak bir çevrede olup olmadığınızı daha iyi görebilirsiniz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Merkür Balık burcuna geçiyor. Ay sonuna kadar belli konularda alacağımız kararlarda hayal dünyamızın veya maneviyat duygularımızın etkisi çok olabilir. İmajinasyon yeteneğimizin ve rüyalarımızın artabileceği, yaratıcılığımızın yüksek olacağı, ama dalgınlığa ve kararsızlığa karşı tedbirli olmamız gereken bir süreç başlıyor. Gün itibariyle ise, hareketliyiz, sonuç elde etmek istiyoruz. İşlerimizi maksimumum kapasite kullanarak halletme çabasında olabiliriz. Sadece öğle sonrası saatlerde küçük bir duygusal gerilim (belki?) yaşanabilir. ?

Yay Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Kişisel açıdan önemli olan konularda daha hareketli olacağınız bir gündesiniz. Hayaller içinde dağınık bir gün geçirebilirsiniz. Kişisel hassasiyetler ön plana çıkabilir. Gelecek yönünde planlar yapmak isteyebilirsiniz. Akşam saatlerinde meslek hayatınızla ilgili yeni kararlar alabilirsiniz. Alternatif planlar yapmak için iyi bir zaman olabilir sizin için.

Yay Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Her konuda mantığın getirdiği alternatifleri en iyi şekilde birbirleri ile birleştirebilen siz; işinizle ilgili meydana gelebilecek gecikmede, tepkisizliğine yol açacak çevre etkileşimlerinden uzak kalın. Çünkü, insanlara verdiğiniz güven duygusu; karşılıklı olarak oto kontrol mekanizmasının ihmal edilmesine neden olabiliyor.

Yay Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

Kurallarınız, kendi kendinize uyguladığınız çerçeveler konforlu bir gün geçirmenize engel olabilir. Disiplinli olmak güzel ancak bu durum sebebiyle kendi kendinizi sıkboğaz etmeyin. Biraz esneklik en çok sizi mutlu edecek.

Yay Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün sizin için ektiğinizi biçme zamanı. Bu sizi kariyer ve sağlık açısından özellikle sevindirecektir. Para durumunuz iyiye gidebilir. Geçmişle alakalı borçlarınızdan ötürü bir ihtarname almanız mümkün. Korku kapılarınızı artık kapatıyorsunuz.