Yay

Yay burcu yorum arşivi

19 March 2024 Yay burcu yorumu

Bugün aile fertlerinizden birinin sağlık durumuyla ilgili gelişmeler sizi bir hayli üzecek. Gün boyunca durgun ve sessiz olacaksınız. Gün içinde sık sık düşüncelere dalabilir, dikkat dalgınlığı yaşayabiliriz. Kendinizi mutsuz hissedeceğiniz bugün, en büyük desteğiniz aile büyükleriniz ve yakın arkadaşlarınız olacak.

Aşk:

Aşk yaşantınızda sorunlar bugün de devam edecek. Sevdiğiniz insanın davranışlarından hiç memnun değilsiniz. İlişkinizi bitirmek istiyorsunuz fakat bu konuda onunla konuşmak için uygun fırsatı bir türlü bulamıyorsunuz.

İş:

İşinizde iletişim ile ilgili problemler dolayısıyla bazı aksaklıklar yaşayabilirsiniz. Amirleriniz ya da iş arkadaşlarınızda aranızda tartışma çıkabilir. Zor ve sorunlu bir iş günü sizi bekliyor.

Para:

Maddi olarak hiçbir probleminiz yok. Ailenizin yardımı sizin tutumluğunuz sayesinde kenarda birikmiş bir hayli paranız var. Bunun rahatlığını yaşayacağınız bugün, para konuları kafanızı hiç meşgul etmeyecek.

Bugün dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz:

Bazen çevrenizde olup bitenleri çok fazla kafanıza takıyor, herkesten sizin kadar düşünceli olmalarını bekliyorsunuz.

Yay Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Belli adımlar atmadan, belli girişimlerde bulunmadan veya belli tepkiler vermeden önce sonuçlarını çok iyi hesaplamanız, negatif tepkileri görmezden gelmemeniz ve havadaki gerilimi doğru okumanız gerekiyor. Aksi takdirde sonlanmalar veya sonuçlanmalar hızlanabilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Engeller, ifade zorlukları, yanlış anlaşılmalar, stresli koşullar, baskı yaratan durumlar söz konusu olabilir. Olumsuzluklardan kaçınmak için risk almaktan, ani tepkilerden, riskli yerlerden ve kişilerden uzak durmakta fayda var. Ancak, Ay?ın Pluton ve Merkür?le olumlu açıları çevremizdeki kişilerle etkin iletişim kurmamızı kolaylaştırabilir, akıcı bir gün geçirmemize ve güçlü konumdaki kişilerden yardım veya destek görmemize olanak tanıyabilir. Akşam saatlerinde, kendimizden çok başkalarını düşünüp, fedakarlık yapma arzumuzun arttığını gözlemleyebiliriz. ?

Yay Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

İş hayatınızdaki değişimler gündeminizi etkileyebilir. Hedeflerinize ulaşmak için daha fazla sorumluluk almak isteyebilirsiniz. Göz önünde olmaktan keyif alacağınız zamanlar var. Annenizle ilgili konulara özen göstermelisiniz. Üstlerinizle ilgili konular sizi etkileyebilir. Kendinize olan güveniniz ile bütün sorunların üstesinden gelebilirsiniz.

Yay Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Bugün, yapmak istediğiniz çok şey var ve yaşantınızda önce kendi duygularınızı ön plana çıkarmak istiyorsunuz. Hırslı ve atılgan yönünüzü ortaya çıkarmaktan hoşlanacaksınız. . Birlikte olduğunuz kişilerle yeteneklerinizi birleştirerek, sizin de öncülüğünüzü yaptığınız bazı aktiviteleri başlatacaksınız.

Yay Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

Yay Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün sizin için ektiğinizi biçme zamanı. Bu sizi kariyer ve sağlık açısından özellikle sevindirecektir. Para durumunuz iyiye gidebilir. Geçmişle alakalı borçlarınızdan ötürü bir ihtarname almanız mümkün. Korku kapılarınızı artık kapatıyorsunuz.