Yay

Yay burcu yorum arşivi

20 March 2024 Yay burcu yorumu

İş yaşamınıza ilişkin bazı olumlu gelişmeler yaşayabileceğiniz bir gündesiniz ancak duygusal olarak değişken bir mizaç gösterebilir ve bazı sorunlar yaşayabilirsiniz. Aile ortamınızda sizi sıkacak bazı konular gündeme gelebilir. Davranışlarınızda ihmalkarlıklar içine girebilirsiniz. Genel olarak çevrenize karşı isteksiz tutumlar içine girebilirsiniz. İyimserlikle karamsarlığı arka arkaya yaşayabileceğiniz bir gündesiniz. Karşınıza çıkacak bir fırsatı değerlendiremeye bilirsiniz. Yeni bir girişimde bulunmak için uygun bir günde değilsiniz.

Yay Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

(+/- 1 ay) İçerisinde, Balık burcunda meydana gelen Güneş tutulması nedeniyle evinizi, ailenizi veya evinizle ilgili konuları ilgilendiren başlıklarda hızlı gelişmeler yaşanabilir. Bu esnada yaşananlar bazı konularda ciddi değişiklikler yapma ihtiyacı olduğunu anlamanızı sağlayabilir. Bazı ilişkilerinize çeki düzen verebilirsiniz. Sonlandırılması gereken konular varsa sonlanabilir. İşinizi ilgilendiren değişiklikler söz konusu olabilir. Bir görev değişikliği veya farklı iş fırsatları gündeme gelebilir. Özellikle, satış, pazarlama, iletişim, ticaret, bilişim, yayıncılık, medya, eğitim veya halkla ilişkiler sektörlerinde hızlı gelişmeler yaşanabilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Bugün Balık burcunda gerçekleşen Güneş tutulması ve yeni ay, ucu açık kalmış konuların tamamlanmasını gerektirebilir, bitirilmesi gereken işleri hatırlatabilir ve yeni başlangıçlar yapılması için önümüzü açabilir. Özellikle yardımlaşma veya yardım kuruluşlarıyla birlikte hareket etme türünde başlıklarda ya da spritüel konularda belli girişimlerde bulunabileceğimiz, fedakarlık yapmaktan ve başkalarının yaralarına merhem olmaktan mutluluk duyacağımız bir süreçteyiz. Bazılarımız hayatlarında ne kadar alıyorum ne kadar veriyorum sorgulamalarını arttırabilir. Bugün burç yorumlarınızda tutulmanın burcunuza etkisini ele aldım. (+/ - 1 AY) yazmasının nedeni, etkilerin bir ay önce kendini hissettirmesi veya bir ay daha hissettirme ihtimali olması olasılığıdır. ?

Yay Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Yeni ufuklara açılmak ve yeni şeyler keşfetmek bugün size haz verecektir. Yaşadığınız olaylarda bütünü görmek kolaylaşacak. Yeni başlangıçlar yapmak için hevesli olacağınız bir gündesiniz. Akademik konularla ilgilenebileceğiniz zamanlar var. İlgilendiğiniz konularla ilgili düşüncelerinizi paylaşmak isteyebilirsiniz.

Yay Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Hedeflerinize yaklaşmanız konusunda sezgilerinize güveniyorsunuz. Atılımlar için kendinize belirli alanlar seçebilirsiniz. Bugün öfkelerinizi denetlemeli, enerjinizi yeni konulara saklamalısınız. Eşyalarınızı yenileme konusunda yaratıcılığınızı kullanacaksınız. Annenizle ilgili konular gündem kazanacak. Duygusal bağlarınız güçleniyor.

Yay Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

Yay Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün sizin için ektiğinizi biçme zamanı. Bu sizi kariyer ve sağlık açısından özellikle sevindirecektir. Para durumunuz iyiye gidebilir. Geçmişle alakalı borçlarınızdan ötürü bir ihtarname almanız mümkün. Korku kapılarınızı artık kapatıyorsunuz.