Yay

Yay burcu yorum arşivi

24 April 2024 Yay burcu yorumu

Bugün kendinizi oldukça zinde hissediyorsunuz. Çevrenizde yeni gelişmeler olabileceği gibi bir tanışma ile hayatınızda bazı köklü değişiklikler de olabilir. Bazı konularda karar vermeniz için henüz çok erken. Yakınlarınızın görüşlerini almalı ve onların tecrübesinden yararlanmalısınız. Bu aralar bir ev değişikliği düşünebilirsiniz.

Aşk:

Aşk yaşamınız açısından olumlu bir gün geçireceksiniz. Duygusal aktiviteleriniz ön plana çıkacak ve sevgilinize bugün kendinizi tamamıyla açacaksınız.

İş:

İş hayatınızda bazı gerginlikler yaşayacağınız bir gündesiniz. Amirinizden maaşınızla ilgili olumsuz bir haber alabilirsiniz ve bu durum sinirlerinizi yıpratabilir.

Para:

Son günlerde yaptığınız aşırı harcamalar neticesinde önümüzdeki günlerde bir takım sıkıntılar yaşamanız söz konusu olabilir. Biraz dikkatli olmalısınız.

Bugün dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz:

Sevgilinizin üstüne aşırı düşüyorsunuz ve bu sizde zihinsel bir yorgunluk yaratıyor. Böyle devam ederseniz sizinle birlikte ilişkiniz de çok yıpranacak.

Yay Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

İş hayatınızı, sağlığınızı veya sahip olduğunuz şeyleri ilgilendiren konularda önemli yorumlar, gelişmeler ya da açıklamalar söz konusu olabilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: İniş çıkışlı bir gün. Bir iyi bir kötü gelişmeler veya ruh hali ön planda. İkili ilişkilere ve iş birliklerine hassasiyetle yaklaşılması gerekiyor ya da bu alanlarda oldukça hassas olabiliriz. Yumurtaları kırmadan yürüme çabası yorabilir gün içerisinde. ?

Yay Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Ortaklı konular gündeminizi meşgul edebilir. Kriz yaratan koşullara karşı dikkatli olmalısınız. Alacak borç ilişkileriyle uğraşabilirsiniz. Duygusal yönden bağlayıcı koşullar oluşabilir. İlerleyen saatlerde kısıtlanmalar artabilir. Yorucu durumlara karşı daha özenli davranmalısınız. Tartışmalar yaşanabilir. Akşam saatlerinde kendinizi rahatlatacak uğraşlar bulacaksınız.

Yay Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Bugün, kendinizle ilgili keşiflerde bulunmalı. Olayları sebep sonuç ilişkisiyle yargılamaktan vazgeçmemelisiniz. Sezgilerinizin sizi yanıltmadığından emin olabilirsiniz. Kişisel özgürlüğünüzü zedelemeyen tüm işlere hazırsınız. Çünkü, bağımsızlık duyguları içinde hareket ettiğiniz zamana, başarı yüzdeniz çok daha fazla artıyor.

Yay Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

Çok fazla çalışıp, emeklerinizin karşılığını yeteri kadar alamadığınızı düşünüyorsunuz. Emek ve fayda arasında denge yoksa yaratmalısınız. Kendinizi harap edecek tempoda bir rutinden uzaklaşmanın zamanı gelmiş olabilir.

Yay Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün sizin için ektiğinizi biçme zamanı. Bu sizi kariyer ve sağlık açısından özellikle sevindirecektir. Para durumunuz iyiye gidebilir. Geçmişle alakalı borçlarınızdan ötürü bir ihtarname almanız mümkün. Korku kapılarınızı artık kapatıyorsunuz.