Yengeç

Yengeç burcu yorum arşivi

07 Temmuz 2020 Yengeç burcu yorumu

Yoğun duygular içine girebilir ve karşılaştığınız olaylardan etkilenebilirsiniz. Sabırlı olun ve olayların gelişmesini bekleyin. Tepkilerinizi denetlemeniz gereken bir gün. Duygulara kendinizi kaptırmayın. Aslında olaylara başka açılardan bakabilir ve isteklerinizi bir kez daha gözden geçirebilirsiniz. Derinden etkileyici ve değiştirici olaylar ile karşılaşmanız mümkün. Bugün karşılaştığınız olaylar duygularınızın dalgalanmasına neden olacak. Ancak içinizdeki güç uyanacak fakat sabırlı olmanız gerekiyor. Dışarda olmak, saygın çevreler ve yabancıların bulunduğu ortamlarda dolaşmak keyfinizi yerine getirecek.  

Yengeç burcunun bugün genel durumu

Ailedeki büyüklerle anlaşmazlıklar çıkabileceği için herkese hak verir görünmeniz faydalı olacaktır. İnsanlar bazı kişilerden şikayet ederlerse, bu kişileri savunmayın ve sadece şikayetleri dinleyin.

Yengeç Burcu Kariyer Durumu

Maddi konularla, özellikle de yönettiğiniz maddi kaynaklarla ilgilenebilirsiniz. Bunlarla ilgili olarak danışmanlık almanız, bilgi toplamanız veya bir planı uygulamak için kısa bir iş seyahatine çıkmanız ana konular olabilirler.

Yengeç Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün kişisel değişiklikler içinde olacak, ideallerinizi yeniden değerlendireceksiniz. Eski rüyalarınızı hatırlayarak yeni hedeflere kilitleneceksiniz. Ayrıca, artık enerjinizin tutmadığı, iletişim kuramadığınız bazı arkadaşlarınıza veda etme zamanı da geldi.

Yengeç Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Gün içinde maddi konularla ilgili yeni fikirler bulabilirsiniz. Harcamalarınızı düzenlemeniz gerekebilir. Teknik konular gündeminizi meşgul edebilir. İş hayatınızda karşılaşacağınız olaylar gündeminizi değiştirebilir. Ani kararlarda gerçekçi olmaya özen gösterin. İdealize ettiğiniz konuların üzerinde daha fazla düşüneceğiniz bir gündesiniz.

Yengeç Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Bugünkü işlerinizden sıkıntı duymuş olacaksınız ki, sürekli kendinizi dışarı atmak ve gezmek istiyorsunuz.

Yengeç Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün boyunca iş hayatınızda olumlu anlamda destek alırken, başarılı iş görüşmeleri gerçekleştirebilir, seyahate çıkabilir, kendinizi ve enerjinizi çok iyi hissedebilirsiniz. Akşam saatlerinde genel motivasyonunuzda geçici bir düşme yaşayabilir, bu süreçte değer verdiğiniz kişilerle iletişiminizde kırgınlık ve alınganlık gibi durumlarla karşılaşabilirsiniz.

Yengeç Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Göz önünde olacağınız ortamlarda sevdiğiniz insanla tartışmaktan kaçı- nın. Bu aralar her şeyi kendi kafanıza göre şekillendirmek istiyor oluşunuz karşı tarafı yorabilir.6 TEMMUZ 2016 YENGEÇ BURCU YORUMU