Yengeç

Yengeç burcu yorum arşivi

06 Ağustos 2020 Yengeç burcu yorumu

Güne istekli başlayacaksınız ve daha önce yapmış olduğunuz planları ve programı uygulayacaksınız. Ani değişikliklerden rahatsızlık duysanız bile sabırlı ve kararlı davranmayı başarabilirsiniz. Büyükleriniz ve önemsediğiniz kişiler sizi destekliyor. Şimdilik isteklerinizi kendinize saklayabilirsiniz veya geleceğe yönelik başka niyetleriniz olabilir ve bunları gerçekleştirecek gücün uyandığını hissedeceksiniz. Çevrenize bildirmeseniz bile sevdiklerinize duygularınızı anlatabilirsiniz ve dostlarınızın desteğini alabilirsiniz. Kararlı ve yapıcı tutumunuz ile hem önemli kişilerin, hem de karşı cinsin dikkatini çekeceksiniz.

Yengeç burcunun bugün genel durumu

Alışveriş yapma isteği duyabilir ve ani dürtülerle para harcayabilirsiniz. İstediğiniz her şeye sahip olma arzunuzu biraz engelleyin. Beğendiğiniz ürünleri daha uygun fiyatlara alabileceğiniz zamanı beklemelisiniz.

Yengeç Burcu Kariyer Durumu

Maddi zevkler ön plana çıkabilir. Özellikle iş ortamınızı tepeden tırnağa değiştirme fikrine kapılabilirsiniz. Bunu şimdilik bir kenara bırakın ve iş faaliyetleri için harcanması gereken kaynakların nasıl kullanılacağına odaklanın.

Yengeç Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün kişisel değişiklikler içinde olacak, ideallerinizi yeniden değerlendireceksiniz. Eski rüyalarınızı hatırlayarak yeni hedeflere kilitleneceksiniz. Ayrıca, artık enerjinizin tutmadığı, iletişim kuramadığınız bazı arkadaşlarınıza veda etme zamanı da geldi.

Yengeç Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugünlerde zihinsel açıdan çok hareketli ve verimli olabilirsiniz. Ziyaretler, konuşma ve görüşmeler de sizi meşgul edebilir.

Yengeç Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Amaçlarınız konusunda tutkulu olursanız başarınız kaçınılmaz olacaktır. Bazı olayları gerçekleştirmek ve hayatınızı geliştirecek fırsatlar yakalamak sizin elinizde.

Yengeç Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Öğleden sonraya kadar olan zaman diliminde kardeşler, yakın çevre, iletişim, haberleşme ve özellikle iş hayatınızdaki bir takım görüşmelerle ilgili kaygılar üretebilirsiniz. Ne var ki öğleden sonradan gece yarısına dek, bu enerji yerini olumlu iş görüşmeleri, ilişkilerde kararlı ve ne istediğini bilen bir iletişim şekli ve aşk hayatınız konusunda davetlere açık bir atmosfere bırakıyor.

Yengeç Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Bu 3 haftalık dönemde iletişimle ilgili işlerinizde mükemmelliyetçilik ön plana çıkabilir. İletişim, satış, reklam, pazarlama, bilgisayarla ilgili işlerinizde güzel ilişkiler oluşabilir.