Yengeç

Yengeç burcu yorum arşivi

07 Ağustos 2020 Yengeç burcu yorumu

Yenilikler sizi rahatsız etse bile aynı zamanda harekete geçirici olacak. Sorumluluklarınızı yerine getirmek için gayret göstereceksiniz ve disipline olacaksınız. Böylece isteklerinizi gerçekleştirmeyi başaracaksınız. Sevdiklerinizin ilgisi ve yakınlarınızın desteği ile çalışmalarınızı başarılı bir biçimde sürdürebilirsiniz. Bu arada ilişkileriniz yeni boyutlar kazanacak ve duygularınızın değiştiğini hissedeceksiniz. Öğleden sonra haliniz değişiyor. Duygularınız derinleşebilir ve eskiden yaşadığınız olayları hatırlayabilirsiniz. Özellikle çocukluk günleriniz ve geçmişte yaşadığınız olayları hatırlatan kişiler ile karşılaşabilirsiniz. Veya eviniz veya iş yerinizde yapacağınız düzenlemeler sırasında karşınıza çıkan objeler, resimler bilinçaltınızı uyandırabilir.

Yengeç burcunun bugün genel durumu

Son derece enerjik olacağınız bir gün geçirebilirsiniz. Bu enerjinizi olumlu faaliyetlerde harcayın. Hareketli bir sosyal yaşam içerisindeki aktiviteler size çok iyi geleceklerdir.

Yengeç Burcu Kariyer Durumu

Vaktinizin bir kısmını günlük işlere, kalanını da uzun vadeye yayılan planlar üzerinde çalışmaya ayırabilirsiniz. Bazı gelişmeler, geleceğe yönelik planlarınız üzerinde etkili olabilirler.

Yengeç Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün kişisel değişiklikler içinde olacak, ideallerinizi yeniden değerlendireceksiniz. Eski rüyalarınızı hatırlayarak yeni hedeflere kilitleneceksiniz. Ayrıca, artık enerjinizin tutmadığı, iletişim kuramadığınız bazı arkadaşlarınıza veda etme zamanı da geldi.

Yengeç Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün ev ve ailevi işlere odaklanmak durumundasınız. Aynı zamanda evde yapacak çok iş de bulabilirsiniz.

Yengeç Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Çıkarlarınız söz konusu olduğunda tedbirli davranıyorsunuz. Farklı insanlarla iş birliği yapacaksınız. Çok çalışmak sizi mutlu ediyor aslında. Ama sağlığınızı da düşünün.

Yengeç Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün boyunca iş hayatınızda olumlu anlamda destek alırken, başarılı iş görüşmeleri gerçekleştirebilir, seyahate çıkabilir, kendinizi ve enerjinizi çok iyi hissedebilirsiniz. Akşam saatlerinde genel motivasyonunuzda geçici bir düşme yaşayabilir, bu süreçte değer verdiğiniz kişilerle iletişiminizde kırgınlık ve alınganlık gibi durumlarla karşılaşabilirsiniz.

Yengeç Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Hayat sizi desteklemeyebilir. Sorumluluklarınızla ilgili sıkıcı gelişmeler ve gerginlikler biraz sinirlerinizi bozabilir. Gece saatlerinde ailevi konulara odaklanmanız gerekecek.