Yengeç

Yengeç burcu yorum arşivi

10 Eylül 2020 Yengeç burcu yorumu

Dikkatiniz yükseliyor ve projelerinizi gözden geçireceksiniz. Eski arkadaşlarınızı arayabilirsiniz ve uzaklarda yaşayan yakınlarınız ile haberleşebilirsiniz. Eviniz, aile bireyleri ve çocuklar ile ilgilenmeniz gerekebilir. Çözümleyici ve yapıcı tavırlarınız ile hem çevrenizi, hem de karşı cinsi etkileyebilirsiniz. Öğleden sonra alacağınız davetlere arkadaşlarınız ile birlikte gidebilirsiniz ve karşılaştığınız etkileyici kişiler dikkatinizi çekebilir. Yaşantısında radikal değişiklikler yapmak isteyenler için uygun zaman. İstediğiniz değişiklikleri yapmak için arkadaşlarınıza danışabilirsiniz ve çeşitli araştırmalar yapabilirsiniz.   []

Yengeç burcunun bugün genel durumu

Eşiniz, partneriniz, bir arkadaşınız veya bir grup ile ortak kullandığınız para üzerinde bazı tasarruflarda bulunmayı düşünebilirsiniz. Planlarınızı gerçekleştirmeden önce bu kişilerin de fikirlerini almayı unutmayın.

Yengeç Burcu Kariyer Durumu

Eşiniz, partneriniz, bir arkadaşınız veya bir grup ile ortak kullandığınız para üzerinde bazı tasarruflarda bulunmayı düşünebilirsiniz. Planlarınızı gerçekleştirmeden önce bu kişilerin de fikirlerini almayı unutmayın.

Yengeç Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Sabah saatlerinde, tamamlanması gereken işler, meşguliyetler olabilir. Öğleden sonra yakın beraberliklerde daha duyarlısınız.

Yengeç Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Huzursuz, çabuk davranan ve maceralara atılmayı seven birileri oldunuz. Yakın tarihe kadar sizler kadar gerçekçi burç yok gibiydi. Ama bunun sebebini intikam olarak görebilirsiniz.

Yengeç Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün boyunca iş hayatınızda ve bulunduğunuz ortamlarda yapacağınız görüşmelerden istediğiniz sonuçları kolaylıkla elde edebileceğiniz, sosyalliğinizin arttığı, kalabalık ortamlarda bulunabileceğiniz bir enerji sözkonusu iken, aşk hayatı ve çocuklarla ilgili konularda problemler ile karşılaşabilirsiniz.

Yengeç Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

İşle ilgili sorumluluklarınızda ve yabancılarla yaptığınız işlerde birtakım sorunlar oluşabilir. Günlük hayatın akışında bazı aksilikler söz konusu olabilir. Bu durum da yaptığınız işte güvensizliklerle karşı karşıya kalmanıza yol açabilir.