Yengeç

Yengeç burcu yorum arşivi

24 Eylül 2020 Yengeç burcu yorumu

Güne heyecanlı ve huzursuz başlayabilirsiniz. Huzursuzluğunuzu çevrenize yansıtmaktan kaçının. Kendinizi özgür ve rahat hissetmek istediğiniz bir gün. İçinizden geldiği gibi davranmanız mümkün fakat yanlış anlaşılmalar olabileceğini düşünerek davranın. Aklınızdan geçenleri söylemeden önce bir kez daha gözden geçirin. Ayrıca duyduğunuz haberlerin doğruluğunu araştırmadan tepki göstermeyin. Olaylara bakış açınızı değiştirmeyi başarabilirseniz, sorunları çözmeniz daha kolay olacak. Tartışma ortamlarından uzak durun. []

Yengeç burcunun bugün genel durumu

Hareketli ve son derece sosyal bir gün geçirebilirsiniz. Bireysel olmayın ve grupların içine girin. Sosyal bir grupta lider pozisyonuna getirilebilirsiniz. Ancak bu durumda da amacı unutmayın ve uzlaşmacı olun.

Yengeç Burcu Kariyer Durumu

Yengeç Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün kişisel konularla ilgilenebilirsiniz. Hassas olduğunuz olaylarda içinize kapanabilirsiniz. İkili ilişkileriniz gündeminizi etkileyebilir. Sorumlu olduğunuz konularda hırslı davranabilirsiniz. İşleri en iyi hale getirmek isteyeceksiniz. Gelecek hayalleriniz için alternatif planlar gündeme gelebilir. Aşk hayatınızda keyifli başlangıçlar olabilir.

Yengeç Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Sevdiğiniz kişilerle tatsızlıkları bir karara bağlayacaksınız. Bu durum size gün boyu moral verecek. Artık aklınızda kötü olaylara yer vermemeye kararlısınız.

Yengeç Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün boyunca iş hayatınızda olumlu anlamda destek alırken, başarılı iş görüşmeleri gerçekleştirebilir, seyahate çıkabilir, kendinizi ve enerjinizi çok iyi hissedebilirsiniz. Akşam saatlerinde genel motivasyonunuzda geçici bir düşme yaşayabilir, bu süreçte değer verdiğiniz kişilerle iletişiminizde kırgınlık ve alınganlık gibi durumlarla karşılaşabilirsiniz.

Yengeç Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

3 hafta boyunca aşkla, çocuklarınızla veya yaratıcılıkla ilgili konularda ilişkilerinizi düzeltebilirsiniz. İlişkilerinizde müdanasız ve kıskanç davranışlardan kaçınmanız gerekiyor.