Yengeç

Yengeç burcu yorum arşivi

06 Ekim 2020 Yengeç burcu yorumu

Yaşam enerjinizin yükseldiği bir dönemdesiniz ve cinsel potansiyeliniz uyanmış bulunuyor. Kaçamak aşklar ve heyecan verici maceralar size çekici gelecek. Büyük beklentileriniz olabilir ve sabırsızlık duyabilirsiniz. Hem aşk, hem de parasal konulara yönelik beklentilerinizin arttığı bu devre içinde kendinizi ve çevrenizi fazla zorlamayın. İsteklerinizi büyük bir heyecanla ortaya koyabilirsiniz ancak enerjinizi denetleyin ve sonradan pişmanlık duyabileceğiniz girişimlerde bulunmaktan kaçının. Bu arada harcamalarınıza özen gösterin. []

Yengeç burcunun bugün genel durumu

Sarf ettiğiniz onca emeğin ardından, sonunda zafere ulaşacak ve sağlam duruşunuza gölge etmeye çalışan birinden intikamınızı alacaksınız. Sevgilinize onun hakkında ne düşündüğünüzü söylemek için doğru zamanı bekleyin; son dönemde gösterdiği çapayı riske atıyorsunuz.

Yengeç Burcu Kariyer Durumu

Yıldızlar sezgileri destekliyor ve kazanç artırmak için doğru yolları öneriyor. Bu fırsatı uzun zamandır yapmak istediğiniz projeleri ön plana getirerek değerlendirin. Yükseleni Yengeç olanlar Boğa burcundan bir iş arkadaşlarına karşı olan saldırganlıklarını frenlemek zorunda kalacaklar; bir anlaşmazlık sorunlara yol açabilir.

Yengeç Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Çalışma hayatınızdaki sorumluluklarınızda artış olabilir. Yeni işler gündeminizi etkiyebilir. Beklediğiniz konular çözüme kavuşabilir. İstediğiniz değişiklikleri yapmakta zorlanabilirsiniz. Çalışma arkadaşlarınızla ilgili koşullar sizi etkileyebilir. Bazı işleri akışına bırakmak sizi rahatlatabilir. İş hayatınızdan gelecek paralar olabilir.

Yengeç Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Aşkı, sevgiyi ve saygıyı sonuna kadar yaşamak istiyorsunuz. Pembe hayallerinizin gerçekleşmesi için elinizden ne geliyorsa yapmaya kararlısınız. Fakat karşınızdaki kişi sizinle aynı fikirde mi? Bunu iyi düşünün. Sonucunda hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz.

Yengeç Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

İlişkilerinizde fırsatlar elde edebileceğiniz bugün, İletişim alanında geçmiş şartlanmalarınızı ve duygularınızı bir tarafa bırakarak, içinde bulunduğunuz anı değerlendirerek olaylara yaklaşmanız gerekmekte. Aile ilişkileri ve özel hayatınızda etkili iletişim kurabilmek için duygusal değil mantıklı yaklaşımlarda bulunmanızın faydalı olacağı bir gündesiniz.

Yengeç Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Sevdiğiniz insanla ilişkinizi daha güçlü boyutlara taşıma imkânına sahip olacaksınız. Eğer sevdiğiniz insanla aranızda oluşacak ufak tefek sürtüşmeler olursa, bu sürtüşmeleri daha da büyütmeyin.