Yengeç

Yengeç burcu yorum arşivi

30 Ekim 2020 Yengeç burcu yorumu

Patronlarınız veya yaşlı akrabalarınız ile görüşebilir ve onlara yardımcı olabilirsiniz. Eskiden sizi korkutan kişiler ve olaylar ile tekrar karşılaşabilirsiniz ve artık eskisi gibi korkmadığınızı anlayacak ve rahatsızlık hissetmeyeceksiniz. İsteklerinizi gerçekleştirmek için sabırlı davranmayı başaracaksınız. Bazı endişeler duysanız bile bunların üzerinde durmayacak ve kararlı davranacaksınız. Gelişmeler beklediğinizden daha yavaş olabilir fakat olumlu yönde olacak ve siz de sabırla bekleyeceksiniz. Böylece karşınıza çıkan fırsatları iyi değerlendirebilirsiniz. []

Yengeç burcunun bugün genel durumu

Zaman kaybetmeyin ve bu güzel dönemin keyfini çıkarın. Biraz yatırımda bulunun veya önemli şeyler alın. Karar verme aşamasında farklı şeyler düşünmeniz yüzünden sevgilinizle zor bir dönem geçireceksiniz.

Yengeç Burcu Kariyer Durumu

Kaygılarınızla çileden çıkmayın. Bugün sakin olmayı öğreneceksiniz. Kendinize biraz daha fazla inanın. Yıldızlar ikinci dekantta doğanlara aceleci harcamalardan kaçınmalarını öneriyor. Dolandırılabilir ve borca girebilirsiniz. []

Yengeç Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün Terazi burcunda küçülen Ay, ev ve yerleşime yönelik konulara odaklanma getirmekte. Evde uğraşmanız gereken konular olabilir.

Yengeç Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

ARKADAŞ listenizden sizi üzen insanları çıkarmanın zamanı geldi. Görüyorsunuz ki verilen sözler yerine gelmiyor, planlar yarıda kalıyor.

Yengeç Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün boyunca iş hayatınızda olumlu anlamda destek alırken, başarılı iş görüşmeleri gerçekleştirebilir, seyahate çıkabilir, kendinizi ve enerjinizi çok iyi hissedebilirsiniz. Akşam saatlerinde genel motivasyonunuzda geçici bir düşme yaşayabilir, bu süreçte değer verdiğiniz kişilerle iletişiminizde kırgınlık ve alınganlık gibi durumlarla karşılaşabilirsiniz.

Yengeç Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Sevdiğiniz insanla toplum önündeki güç çekişmeleri sizi zorlayacak. Aynı zamanda çevrenizdeki beklenmedik oluşumlar, özel hayatınızda sizi güvensiz ve çabuk tepki veren biri haline sokabilir.