Yengeç

Yengeç burcu yorum arşivi

07 Kasım 2020 Yengeç burcu yorumu

Çeşitli teklifler ile karşılaşabilirsiniz ve projelerinizi gerçekleştirmek için büyük bir gayret gösterebilirsiniz. Bu arada sevdiğinizin sizi anlamadığını düşünebilirsiniz. Fakat sizin de ona karşı daha ilgili olmanız gerekiyor. Çılgınlık sayılabilecek istekleriniz olabilir. Çok farklı çevrelere girebilir, ilginç kişiler tanıyabilirsiniz. Ayrıca saygın kişilerden oluşan büyük cemiyetlerin içine girmek istiyorsunuz ve beklediğiniz fırsat karşınıza çıkacak. İlişkilerinize özen göstermeniz gerekiyor. Özellikle hanımlar ile ilişkilerinizde tedbirli olmanız gerekiyor./p> []

Yengeç burcunun bugün genel durumu

Dikkatli olun – sizinle omuz omuza çalışan biri sizi fazlasıyla kıskanıyor. Çok bencil davranacaksınız, fakat sevgilinizin kendine olan sevgisini zedeleyecek bir şey yapmamaya dikkat etmelisiniz.

Yengeç Burcu Kariyer Durumu

Bugün iş ilişkileri biraz işkence mahiyetinde ve zorlu olabilir. Neyse ki kendinizi açığa çıkarıp yanlış gidenin ne olduğunu ifade edebileceksiniz. Yıldızlar üçüncü dekantta doğanlara kendilerini ilgilerini çeken şeylere vermelerini tavsiye ediyor. Ufukta yeni kazanç fırsatları görünüyor. []

Yengeç Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün ortaklı konularda sorumluluklarınız artabilir. Sizi endişelendiren konularda stresler yaşayabilirsiniz. Yatırımlar gündeme gelebilir. Finansal anlamda kendinizi güçlendirmek isteyebilirsiniz. Hızlı büyümek için risk alabilirsiniz. Güçlü kişilerle birlikteliğiniz sorumluluklarınızı arttırabilir. Genişleme isteği içinde olabilirsiniz.

Yengeç Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Kartınız Kaos... Kırılgansınız. İnsanlar sizi üzmemek adına özen gösteriyor. Partnerinizin ailesi bu nazınıza tahammül etmeyebilir.

Yengeç Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Yapılması gereken işlerinize yoğunlaşmak size keyif verebilir. Gün içinde karşı tarafın isteklerine ve beklentilerine göre hareket edebilirsiniz. Ani tepkilerden uzak durmaya çalışın.