Yengeç

Yengeç burcu yorum arşivi

26 Kasım 2020 Yengeç burcu yorumu

[]

Yengeç burcunun bugün genel durumu

Niteliklerinizi onaylamanızı sağlayacak ve kariyerinizde iyi bir gelişmeyi garantileyecek güzel sürprizlerle karşılaşacaksınız. Yıldızların yardımıyla, partnerinizle olan anlaşmazlıkları giderecek, iletişiminizi düzeltecek ve yeniden birlikte vakit geçirmek isteyeceksiniz.

Yengeç Burcu Kariyer Durumu

Hukuki ve bürokratik konular daha da karmaşıklaşacak. Yıldızlar aciliyeti olan ya da ertelenmiş işlerle meşgul olmanızı tavsiye ediyor. İkinci dekantta doğanlar kıskanç bir iş arkadaşıyla uğraşmak zorunda kalabilirler ancak korkmamalılar: bekledikleri terfi zaten yolda! []

Yengeç Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün ailevi konularda kendinizi kısıtlanmış hissedebilirsiniz. Kendinizi daha güvende hissedeceğiniz kişilerle görüşmek isteyebilirsiniz. Geçmişle ilgili konuları çözmek için adım atabilirsiniz. Teknik konulara çözüm getirebilirsiniz. Duygusal yönden sizi zorlayıcı durumlar oluşabilir. Harcamalarınıza özen gösterin. İşlerinizi öğleden sonraya bırakmayın.

Yengeç Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Aklınız öylesine karışmış ki kendinizden bihaber yaşıyorsunuz. Dağınık fikirli oluşunuz işinize son verilme anlamına da gelebilir. Derhal toparlanmalısınız.

Yengeç Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Tutkularınız yüksek çalışacak. Sevdiğiniz insanı sahiplenmek, manipüle etmek, güçlü duygularla sevginizi göstermek zaman zaman sizi zorlayabilir.