Yengeç

Yengeç burcu yorum arşivi

05 Aralık 2020 Yengeç burcu yorumu

Olayları doğru değerlendirmek için gayret gösteriyorsunuz, fakat sert bir tavır içinde bulunabilirsiniz. Daha makul ve sevgiyle davranmak için gayret gösterin. İstekleriniz ile ilgili beklentileriniz büyük olabilir ve radikal değişiklikler yapmanız gerekebilir. Aslında kendinizi yenilemeniz mümkün. Fakat mevcut durumu korumaya çalışırken aynı zamanda radikal değişiklikler yapamazsınız. En iyisi olayları akışına bırakın ve kendinizi fazla zorlamayın. Günün ilerleyen saatlerinde arkadaşlarınız ile haberleşeceksiniz ve girişimde bulunmak için harekete geçeceksiniz. İlişkilerinize özen göstermeniz gerekiyor. []

Yengeç burcunun bugün genel durumu

Birisi yaptığınız işi kötümseyerek, kapasitenizi küçümsemeye çalışacak. Bu kişinin sizden ne istediğini anlamaya çalışın. Sevgilinize daha fazla zaman ayırma isteği duyacaksınız ve onu ilgi odağı yapacaksınız. Ona cömertçe güzel hediyeler vereceksiniz.

Yengeç Burcu Kariyer Durumu

Yıldızlar bugün oldukça olumlu. İş konusunda başarı olasılığınız yüksek ve üstlerinizle ilişkileriniz hoş olacak. Konut kredisi sözleşmeleri hazırlayacak ya da borsa yatırımları yapacak olan ilk dekantta doğan kişiler için yıldızlar çok olumlu bir konumda olacak. []

Yengeç Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Duygusal alanda daha sakin ve dengeli olmaya bakın. Gereksiz endişelerden hassasiyetlerden uzak durmak en iyisi.

Yengeç Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Her yenilik yaşadığınızda çocuklar gibi mutlu oluyorsunuz. Bu durum size diğer burçlara göre pozitif bir yaşam tarzı sağlıyor. Ailede ufak tatsızlıklar olabilir kafanıza takmayın.

Yengeç Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Aile hayatınızda herkesle barış halinde olabilir, sevdiklerinizle ortak paranızı değerlendirmek için harekete geçebilirsiniz. İş hayatınızdaki farklı yaklaşımlar kendinizi rahat hissetmenize neden olacak.