Yengeç

Yengeç burcu yorum arşivi

06 Aralık 2020 Yengeç burcu yorumu

Farklı duygular içinizde uyanacak ve şimdiye kadar farkında olmadığınız bazı durumları ayırt edebilecek hale geleceksiniz. Bütün dikkatinizi kendinize odaklayabilir ve şimdiye kadar sizi rahatsız eden konuları daha ayrıntılı düşünebilirsiniz. Karşılaştığınız bazı olaylar ve haberler sizi derinden etkilemiş olabilir ve düşünceleriniz tamamen değişebilir.Özellikle ilişkilerinizi sorgulayabilirsiniz ve sevdiklerinizin davranışlarından etkilenebilirsiniz. Fakat sabırlı ve kararlı davranabileceğiniz bir dönemdesiniz ve duygularınızı kendinize saklayabilirsiniz. Bu arada eski sevgiliye tesadüf edebilirsiniz ve geçmişte yaşadıklarınızı hatırlayabilirsiniz./p> []

Yengeç burcunun bugün genel durumu

İş konusunda çok mutlu olmayacaksınız, alıngan ve huysuz davranacaksınız. Yıldızlar daha anlayışlı olmanızı tavsiye ediyor. Ona olan saygınızı yitirmeniz yüzünden, sevgilinize karşı dargın davranacaksınız. Bu ayrıca, başkalarının önünde sorunlardan bahsetmeyi sevmemenizden de kaynaklanıyor.

Yengeç Burcu Kariyer Durumu

Yıldızlar bugün oldukça olumlu. İş konusunda başarı olasılığınız yüksek ve üstlerinizle ilişkileriniz hoş olacak. Yükseleni Koç burcu olanlar belirsiz projeler için her şeyi riske edecekler. Yıldızlar her adımınızı sakin bir şekilde planlamanızı tavsiye ediyor. []

Yengeç Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Gün içinde yeni şeylerle ilgilenmek isteyebilirsiniz. Düşünce dünyanızı biraz zorlarsanız yeni şeyler gündeme gelebilir. Kafanızı dağıtmak için seyahatler planlayabilirsiniz. Arkadaşlarınıza zaman ayırabilirsiniz. Yakın çevrenizle düşünsel konularda tartışma içine girmemeye özen gösterin. Sorumlu olduğunuz işlerinizi belirginleştirmek için çaba sarf edebilirsiniz.

Yengeç Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Sorumlulukların gözünüzdeki önemlerinin artacağı bir gün. Acil olarak yerine getirmeniz gereken bir iş yoksa dinlenmeye zaman ayırmalısınız.

Yengeç Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Özel hayatınızda düşündüklerinizi sevdiğiniz insana aktarmak önemli olabilir. Sahiplenilmek hoşunuza gidiyor. Partnerinizle gezebilirsiniz. Dış ortama dayalı işlerinizde gözünüz açık olsun.