Yengeç

Yengeç burcu yorum arşivi

15 Aralık 2020 Yengeç burcu yorumu

Sabah saatlerinde disiplinli ve kararlı bir tavır sergileyecek ve önceden planlamış olduğunuz işlerinizi büyük bir enerjiyle yapacaksınız. Önemsediğiniz kişilerle görüşebilir ve isteklerinizi gerçekleştirmek için büyük bir gayret gösterebilirsiniz. Öğlene doğru duygularınız değişecek ve dikkatinizi ideallerinize odaklayacaksınız. Karşılaştığınız olaylar hayal gücünüzü harekete geçirebilir ve ideallerinizi gözden geçirebilirsiniz. Geleceğe yönelik hayaller kurabilir ve hayal gücü gerektiren alanlarda başarılı çalışmalar yapabilirsiniz. Fakat dikkatinizi yükseltin ve güç mücadelesi yapmaktan kaçının. Radikal değişiklikler ve derinden etkileyici olaylar ile karşılaşabilirsiniz ve düşünceleriniz derinleşebilir./p> []

Yengeç burcunun bugün genel durumu

Eğer hayatınızı değiştirmek ve kariyer yapmak istiyorsanız çok çaba sarfetmeniz ve çok çalışmanız gerekecek. Patronlarınızla tartışmaktan kaçının. Moraliniz biraz bozulacak, fakat sevgiliniz size destek olacak, sarılacak ve sıkıntınızı unutmanızı sağlamaya çalışacak.

Yengeç Burcu Kariyer Durumu

Sakince çalışıp her zamanki görevlerinizden harika sonuçlar alacaksınız ve tatmin bulacaksınız. Kültürel geziler ve kurslara katılmak için doğru zaman. Elinizde bir sözleşme varsa muhtemelen başarı ile sonuçlanacak ancak yıldızlar yine de ihtiyatı elden bırakmamanızı tavsiye ediyor. []

Yengeç Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Yengeç Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Maddi destek bulabileceğiniz bir konumdasınız. Beklentiniz dışında gelişen olaylara karşı daha sağduyulu ve kabullenici bir tutum sergileyin. Bu size başarı getirecektir.

Yengeç Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Dolunay, kadersel alanınızda gerçekleşecek. Bir olayın içyüzü ortaya çıkabilir. Sağlığınıza özen gösterin. Yavaşlamanız gerekiyorsa yavaşlayın ve olayları akışına bırakın.