Yengeç

Yengeç burcu yorum arşivi

21 Aralık 2020 Yengeç burcu yorumu

Hem aşk, hem de parasal konulara yönelik duygularınızın derinleştiği bir dönemdesiniz. Eski isteklerinizi hatırlayabilirsiniz veya karşılaştığınız bazı olaylar size eski isteklerinizi hatırlatacak. Ayrıca eski sevgiliyi hatırlatan durumlar olabilir. Zıt burcunuz Oğlak burcunda ilerleyen Venüs geri gitmek için duruyor ve duygular bilincin derinliklerine iniyor. İsteklerinizin değiştiğini hissedebilirsiniz. Bu arada sevdikleriniz ile ilgili duygularınız da değişebilir. Geri gitmeye başlayacak olan Venüs, 31 Ocak günü ilerlemek için duracak ve sonra 5 Mart günü Kova Burcuna geçiş yapacak. Bu durumdan en fazla burcun üçüncü ve ikinci on günlük devresinde doğmuş olan Yengeçler etkilenecek... İlişkilere bakış açınız değişebilir./p> []

Yengeç burcunun bugün genel durumu

Niteliklerinizi onaylamanızı sağlayacak ve kariyerinizde iyi bir gelişmeyi garantileyecek güzel sürprizlerle karşılaşacaksınız. Bir kaçamak yaşamaktan kaçının, özellikle de düzgün bir ilişkiniz varsa. Partneriniz bunu fark edebilir ve aynı şeyi size yapabilir; sonra bu durumdan şikayetçi bile olamazsınız.

Yengeç Burcu Kariyer Durumu

Kartlarda en uygun fırsatlar görünüyor ancak çok sezgisel davranmamaya çalışın. Hem düşünmek için hem de bilgileri özümsemek için size gereken tüm zamanı kullanın. Ekonomik açıdan, üçüncü dekantta doğanlar kendilerini soygun ya da para kaybı riskine karşı hazırlamak için sebatla çalışmalılar. []

Yengeç Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Gün içinde ailevi konular sizi etkileyebilir. Ev hayatınızla ilgili gelişmeler yaşayabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konuları iyi hale getirmek için çabalayabilirsiniz. Üstlerinizle konuşmalarınız gündeminizi farklı yönlendirmenize neden olabilir. Bazı konularda alternatif planlar yapabilirsiniz. Eşinizle ilgili sorumluluklarınız artabilir.

Yengeç Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Beklemediğiniz durumlar ve ani heyecanlar yaşayabilirsiniz. Karşılaştığınız kişileri ve olayları kaderiniz olarak algılamanız mümkün. Hatta yeni tanıştığınız kişiyi eskiden tanıyormuş duygusu içinde olabilirsiniz ve şaşırabilirsiniz. Hem aşk, hem de parasal açıdan sürpriz değişiklikler var. Bazı kayıplarınız olabileceği gibi ilginç kazanımlarınız da olabilir.

Yengeç Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Özel hayatınızda, ikili ilişkilerinizde ve ortaklı işlerinizde şartlar ve koşullar çoğunlukla karşı tarafın elinde olabilir. Dikkatli olun.