Yengeç

Yengeç burcu yorum arşivi

24 Aralık 2020 Yengeç burcu yorumu

Duygularınızın derinleştiği bir dönemdesiniz... Karar vermeye zorlayan durumlar olsa bile şimdilik olayları akışına bırakmayı başarabilirsiniz. Bu arada sevdiğinizi zorlamasınız iyi olacak. Aslında isteklerinizin ve parasal ihtiyacınızın arttığı bir dönemdesiniz. Beklentilerinizin gerilimini çevrenize yansıtmayın. Bugün isteklerinizi gözden geçirebilirsiniz ve eski günleri, geçmişte yaşadıklarınızı ve eski sevgiliyi hatırlayabilirsiniz. İlişkilerinizi ve sevdiklerinizi fazla sorgulamayın ve karşınıza çıkan fırsatları iyi değerlendirmek için gayret gösterin. []

Yengeç burcunun bugün genel durumu

İstediklerini size yaptırmaya çalışacak çok konuşkan bir iş arkadaşınızla uğraşmanız gerekecek. Sevgilinizle yapacağınız hararetli bir tartışmanın ardından, kendinizi geliştirme ve onun bu soğuk tavrını cezalandırmak için kendinize zaman ayırma isteği duyacaksınız.

Yengeç Burcu Kariyer Durumu

Kartlarda en uygun fırsatlar görünüyor ancak çok sezgisel davranmamaya çalışın. Hem düşünmek için hem de bilgileri özümsemek için size gereken tüm zamanı kullanın. Elinizde bir sözleşme varsa muhtemelen başarı ile sonuçlanacak ancak yıldızlar yine de ihtiyatı elden bırakmamanızı tavsiye ediyor. []

Yengeç Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün ailenizle ilgili konularla ilgilenebilirsiniz. Emlak işleri gündeme gelebilir. Aile içindeki sorunlar sizi zorlayabilir. İşleriniz için verdiğiniz mücadele sizi iyi yerlere getirebilir. Günün ikinci yarısında çocuklarınızla ilgilenebilirsiniz. Sevdiğiniz işlere yönelebilirsiniz. Bazı işleriniz için daha fazla savaşmanız gerekebilir.

Yengeç Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Aşk konusunda artık ciddi tavır takınmalısınız. Sevdiğiniz kişi ciddiyet görmediği zaman bir anda birçok düşünceden vazgeçebilir. Ona yeşil ışık yakmalısınız.

Yengeç Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Özel hayatınızda kafanıza takılanlar iletişiminizde sizi zorluyor. Ev hayatınızda bugün keyfi ve coşkuyu fazlasıyla abartabilirsiniz.