Yengeç

Yengeç burcu yorum arşivi

29 Aralık 2020 Yengeç burcu yorumu

Heyecan ve huzursuzluk hissederek güne başlayacaksınız. Meydana gelen olaylar ile istekleriniz çok farklı olabilir. Sevdiğinize isteklerinizi anlatamadığınızı düşünebilirsiniz veya düşünceleriniz derinleşmiş olabilir. Duygusal karmaşadan uzaklaşın ve dikkatinizi yapmanız gereken işlere odaklayın. Aslında sabırlı ve sakin davranmayı başarabilirsiniz. Hem de içinizden yükselen kuvvetli arzulara ve beklentilerinize rağmen duygularınızı denetleyebilirsiniz. Şimdilik gelişmeleri akışına bırakın. Seyahatler ve yolculuk projeleri keyfinizi yerine getirebilir. Saygın kişiler sizi destekliyor. []

Yengeç burcunun bugün genel durumu

Başkalarının çabalarıyla ilgilenmeyen ve yönetim zorluklarını anlamaktan yoksun bir kişiyle tartışma yaşamanız muhtemel. Bu döneme, sevgilinizle birlikte kuralları çiğneyeceğiniz bir akşam canlılık katacaksınız.

Yengeç Burcu Kariyer Durumu

Kaygılarınızla çileden çıkmayın. Bugün sakin olmayı öğreneceksiniz. Kendinize biraz daha fazla inanın. Yıldızlar ikinci dekantta doğanlara aceleci harcamalardan kaçınmalarını öneriyor. Dolandırılabilir ve borca girebilirsiniz. []

Yengeç Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Çalışma hayatınızda hizmet ettiğiniz konularda yoğunluk artabilir. İş arkadaşlarınızla programlama yapmanız gerekebilir. Bazı işlerinizdeki bitişler sizi rahatlatabilir. Gün içinde sağlığınıza özen göstermelisiniz. Ortaklı konuları iyi düşünerek hareket etmenizde fayda var. Akşam saatlerinde eşinize zaman ayırmak isteyebilirsiniz.

Yengeç Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Gücünüzün farkında olup bunu adalet ve iyilikten yana kullanıyorsunuz. Çabalarınızın boşa gitmemesi için önemli şeyleri değiştirmeye çalışın.

Yengeç Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Sevdiğiniz insanla daha önceden konuştuğunuz konuların üzerine gidebilirsiniz. Tamamlamanız gereken işlerinizi halletmelisiniz.