Yengeç

Yengeç burcu yorum arşivi

06 Ocak 2021 Yengeç burcu yorumu

Önemsediğiniz kişilerle ilgilenmeniz gerekebilir ve duygularınız derinleşebilir. Sevdikleriniz ile ilgili karamsar duygulardan uzaklaşın ve dikkatinizi dağıtan ayrıntılar ile fazla ilgilenmeyin. İsteklerinizin değiştiği bir dönemdesiniz fakat karşılaştığınız olaylar ve öğrendikleriniz kafanızı karıştırabilir. Karar vermeye zorlayan durumlar ile karşılaşmanız mümkün. Aceleci davranmayın ve şimdilik olayları akışına bırakın. Eski dostlarınız ve sevdiğiniz ile aranızda geçmiş eski olayları hatırlayabilirsiniz. Aslında dostlarınız ile birlikte olmak keyfinizi yerine getiriyor fakat isteklerinizi belirlemek için acele etmeyin.

Yengeç burcunun bugün genel durumu

Ekonomik açıdan harika bir yükseliş yaşayacak ve talihin yanınızda olduğunu hissedeceksiniz. Dikkatlice takip edilmesi gereken inisiyatifler alabileceksiniz. Sevgilinizin davranışlarında çok kusur bulmaya çalışmayın; onun sınırlarını kabul ederseniz daha fazla sevgi ve şefkat göreceksiniz.

Yengeç Burcu Kariyer Durumu

Yıldızlar yaratıcılıktan yana olacak ve keşfedilmemiş alanlarda ya da yurt dışında yeni deneyimlere doğru yapılan açılımları destekleyecek. Kültürel ilgi alanlarınızı genişletin. Eğer bir girişimi iseniz zorlu hedefinize ulaşabilmek için tüm liderlik niteliklerinizi göstereceksiniz. Yıldızlar girişiminize yardımcı olacak.

Yengeç Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

İş hayatınızda sorumlu olduğunuz işlerde ilerleme sağlayacağınız bir gündesiniz. İşlerinizi sağlamlaştırmak isteyebilirsiniz. Üstlerinizle iletişiminize dikkat etmenizde fayda var. İş yerinde göz önünde olmak isteyebilirsiniz. Çalışma arkadaşlarınızla ilişkiniz önem kazanabilir. Heyecanlandığınız konularda ani tepkiler içinde olmayın.

Yengeç Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Aşk konusunda artık ciddi tavır takınmalısınız. Sevdiğiniz kişi ciddiyet görmediği zaman bir anda birçok düşünceden vazgeçebilir. Ona yeşil ışık yakmalısınız.

Yengeç Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Merkür’ün iş ve hizmet alanlarınıza kayarak gerilemeye devam etmesiyle beraber çalıştığınız insanlarla iletişim sıkıntılarına açık olabilirsiniz. Hafta sonuna kadar dikkatli olun.