Yengeç

Yengeç burcu yorum arşivi

14 Şubat 2021 Yengeç burcu yorumu

Ani değişiklikler olabilir ve duygularınız dalgalanabilir. İlginç kişiler ve değişik çevreler hem dikkatinizi çekecek, hem de rahatsızlık duyacaksınız. Fakat duygular yerine aklınız ile davranabilirsiniz ve böylece karışıklıklar ile başa çıkabilirsiniz. Bugün karşılaştığınız olaylar sizi tedirgin edebilir ve ani heyecanlar yaşayabilirsiniz. Ancak sezgilerinize güvenin ve olayları bir kez daha gözden geçirin. Yeni girişimlerde bulunmak için kuvvetli arzular duyacaksınız. Bu arada eski sevgiliyi ve geçmişte yaşadığınız olayları hatırlayabilirsiniz. Fakat akılcı davranabilir ve duygularınızı denetlemeyi başarabilirsiniz. Sorunların üzerine gitmeyin.

Yengeç burcunun bugün genel durumu

Yakın bir arkadaşınızın avantajlı bir teklifinden etkileneceksiniz. Dikkatlice değerlendirin fakat bunu yaparken kendinizi uzun süre feda etmeyin. Eğer hala doğru insanla karşılaşmadıysanız, bu yeni imkanlar için mükemmel bir zaman. Uzun süreli bir ilişkiye başlayacaksınız.

Yengeç Burcu Kariyer Durumu

Yıldızlar yeni anlaşmaların ve işbirliklerinin lehine işleyecek. Anlaşmaları sonuçlandırmak ve yeni iş ortakları ile irtibata geçmek için bu günden istifade edin. Yükseleni Koç burcu olanlar belirsiz projeler için her şeyi riske edecekler. Yıldızlar her adımınızı sakin bir şekilde planlamanızı tavsiye ediyor.

Yengeç Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün yakın çevrenizdeki kişilerle iletişiminiz artabilir. Yaşanan olaylara karşı tepkisiz kalmakta zorlanabilirsiniz. Eğitsel konularla ilgilenebilirsiniz. Duygusal konularda kendinizi rahat ifade edemeyebilirsiniz. İşlerinizdeki artış sizi zorlayabilir. İlişkide olduğunuz kişilerle çatışma içinde olabilirsiniz. Öğleden sonra işleriniz yavaşlayabilir.

Yengeç Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Harcamalarınız konusunda gerçekçi olmanızda fayda var. Ortaklaşa konular göründüğünden daha aldatıcı olabilir. Bazı dostlarınız sizden akıl almak isteyecek.

Yengeç Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Ortaklaşa para alanlarınızda evinizin hesabını bu aralar iyi yapmalısınız. Para ve alınacaklar konusunda rahatlıkla harekete geçebilir, yapılacaklar konusunda ailenizi de ikna edebilirsiniz.