Yengeç

Yengeç burcu yorum arşivi

27 Şubat 2021 Yengeç burcu yorumu

Sabah saatlerinde duygusal ve alıngan bir tavır içinde olabilirsiniz. Karşılaştığınız bazı olaylar bilinçaltınızı uyandırabilir ve duygusal tepkiler gösterebilirsiniz. Karar vermeye zorlayan durumlar olabilir veya siz karar vermek için kendinizi zorlayabilirsiniz. Aceleci ve öfkeli bir tavır içinde bulunmaktan kaçınmalısınız. Özellikle beklentileriniz ile ilgili gelişmeler olması gerekenden daha yavaş olabilir veya sizin beklediğinizden daha farklı bir yönde gelişebilir. Hırslı bir tavır içinde bulunmayın ve şimdilik gelişmeleri izleyin. Bu arada güçlü kişileri karşınıza almayın ve olayları zorlamaktan kaçının.

Yengeç burcunun bugün genel durumu

İşleri istediğiniz şekilde yapacak, herhangi bir tavsiye dinlemeyeceksiniz ve despot bir iş arkadaşınızı incitebileceksiniz. Sevgilinizin hiç beklenmedik bir tavırla teste tabi tutacağı sezgilerinize güvenmeyin, tedbiri elden bırakmamaya çalışın.

Yengeç Burcu Kariyer Durumu

Kartlarda en uygun fırsatlar görünüyor ancak çok sezgisel davranmamaya çalışın. Hem düşünmek için hem de bilgileri özümsemek için size gereken tüm zamanı kullanın. Elinizde bir sözleşme varsa muhtemelen başarı ile sonuçlanacak ancak yıldızlar yine de ihtiyatı elden bırakmamanızı tavsiye ediyor.

Yengeç Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün Balık burcunda gerçekleşen güneş tutulması hayata bakış açınızı ve uzaklarla ilgili konuları gündeme getiriyor. Düşüncelerinizi zenginleştirecek çok şey var.

Yengeç Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Eğlenceli ve heyecanlı bir güne başlıyorsunuz. Uzun zamandır böyle bir günü hayal ediyordunuz. Başladığınız yeni işiniz size rahatlık getirecek.

Yengeç Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Eğitim ve iletişim faaliyetleriniz fazlasıyla hızlanabilir. Yurtdışı seyahatleri ve yabancılarla yapılacak işler gündeme gelecek. Aynı zamanda iletişim, ulaştırma, pazarlama, taşımacılık, medya ve bilişim sektörlerinde gelişmeler yaşanabilir.