Yengeç

Yengeç burcu yorum arşivi

17 Mart 2021 Yengeç burcu yorumu

Kendinizi iyi hissedeceksiniz ve isteklerinizi gerçekleştirmek için kuvvetli arzular duyacaksınız. Olaylar sizin beklediğiniz gibi gelişiyor. Bazı olaylar ve özellikle sürprizlerden rahatsızlık duysanız bile istekli ve heyecanlı bir tavır içinde olacaksınız. Hem aşk, hem de parasal konulara yönelik bazı fırsatlar ile karşılaşabilirsiniz. Ancak çok küçük detaylar gözünüz büyüyebilir ve fazlasıyla rahat bir tavır içinde olabilirsiniz. Ancak bugün tembellik yapmayacaksınız ve yaşam enerjinizin yükseldiğini hissedeceksiniz. Daha önce başlayıp yarım bıraktığınız işleri tamamlamak için harekete geçebilirsiniz.

Yengeç burcunun bugün genel durumu

Her şey yolunda gidiyor. Eğer bazı değişiklikler yapmak zorundaysanız, daha yüksek kazançlardan ve sevindirici süprizlerden faydalanacaksınız. Sevgilinizden ilginç bir teklif alacaksınız ve bu sayede birlikteliği ve duygusal uyumu yakalayacaksınız.

Yengeç Burcu Kariyer Durumu

Güne yavaş başlayacaksınız ve bir karşıtlık bir aksiliğe neden olabilir; yürürlükteki bir projenize geri dönüp bir göz atmak zorunda kalabilirsiniz. Yıldızlar yükseleni Akrep olanlara karşı özellikle olumlu bir konumda. Bu, maaş zammı ya da daha fazla sorumluluk talep etmek için iyi bir an.

Yengeç Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Gün içinde kendinizi parlatmak istediğiniz işlerde kısıtlandığınızı hissedebilirsiniz. İşleriniz istediğiniz gibi ilerlemeyebilir. Keyif aldığınız konulara zaman ayırmak size iyi gelecektir. Çocuklarınızla zaman geçirebilirsiniz. Hayal ettiğiniz konularda düşünceleriniz sizi engelleyebilir. Gerçekçi davranmanızda fayda var.

Yengeç Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Karar arifesindesiniz. Sizler sürekli bir şeyleri kurgulayan ve hesaplamaya çalışan kimselersiniz ancak bu aralar vereceğiniz kararlar fazlasıyla ciddi olabilir.

Yengeç Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

İş hayatınızda üstleneceğiniz sorumluluklar birtakım sıkıntılara neden olabilir. Seyahat, eğitim, yabancılarla yapılacak olan işlerinizde destek almanız zor görünüyor.