Yengeç

Yengeç burcu yorum arşivi

04 Nisan 2021 Yengeç burcu yorumu

Gelişmelerin bir türlü istediğiniz gibi olmadığını düşünebilirsiniz fakat iyi duygularınızı yükselterek bu halinizi değiştirmeniz mümkün. Aslında fırsatlar dönemindesiniz. Dostlarınızın ilgisi ve desteği moralinizi yükseltecek. Yabancı ortamlarda bulunabilir ve ilginç kişilerle tanışabilirsiniz. Alacağınız teklifler sizi heyecanlandıracak. Gelişmeler istediğiniz gibi olmasa bile projelerinizi gerçekleştirmek için sabırlı davranabilirsiniz ve stratejinizi gözden geçirebilirsiniz.

Yengeç burcunun bugün genel durumu

Yeni sözleşmelere imza atarken ya da yeni firmalarla çalışırken dikkatli olun; yeni kontaklarınıza karşı uyanık ve tedbirli davranın. Venus yeni insanlarla tanışma ihtimalinizi artırıyor, fakat bu hiçbir yere varamayacağı için kendinizi kandırmayın.

Yengeç Burcu Kariyer Durumu

Bugün yıldızlar sabır ve sebatla davranıp belirli hedeflere odaklanmanızı tavsiye ediyor. Başak burcundan kıskanç bir iş arkadaşına dikkat! Yükseleni Boğa burcu olanlar biraz asabi olacak ve iş arkadaşları ve ortaklarıyla anlaşmazlıklar yaşama riskine girecekler. Yıldızlar sakin olmanızı tavsiye ediyor!

Yengeç Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün duygusal yönden kendinizi dağılmış hissedebilirsiniz. Sorumluluklarınız artabilir. Kişisel konularda dalgalanmalar yaşayabilirsiniz. İlişkileriniz sizi meşgul edebilir. Sağlığınıza özen göstermelisiniz. Başladığınız işleri sağlamlaştırmak isteyebilirsiniz. Evinizle ilgili gelişmeler olabilir. Uzaklarda olan sevdiklerinizden haber alabilirsiniz.

Yengeç Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Yaşam tarzınızla insanları kıskandırıyorsunuz. Sevdiklerinizle bir arada olup huzuru ve sakinliği yaratmanız ayrı bir taktir konusu. Bugün paranızı savurma günü değil.

Yengeç Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Eğitim, seyahat veya yabancılarla yapılacak işlerinizde 15 Nisan’a kadar sıkıntılarla karşılaşabilirsiniz. Dış ortamlarda, sizi az tanıyan insanlarla olan ilişkilerinizde bazı sorunlar oluşabilir.