Yengeç

Yengeç burcu yorum arşivi

20 Mayıs 2021 Yengeç burcu yorumu

Geçmişte yaşadığınız aşkları ve eski sevgiliyi rüyanızda görmüş olarak uyanabilirsiniz. Veya bilinçaltınızın derinliklerinden yükselen unutulmuş istekler ve arzular hissederek güne başlayabilirsiniz. İdeallerinizi gözden geçireceksiniz. Bu arada masallar, efsaneler ve masalsı aşkları anlatan film ve kitaplar dikkatinizi çekecek. Sanatçıların bulunduğu ortamlarda dolaşabilirsiniz ve hayal gücü gerektiren faaliyetlerde bulunabilirsiniz. Sevdikleriniz ile birlikte keyifli organizasyonlar yapabilir, çevre gezilerine çıkabilirsiniz. Hareket halinde olmak sizi rahatlatacak.

Yengeç burcunun bugün genel durumu

İçinizdeki enerji artacak; bu sayede diğer insanlarla olan ilişkileriniz, hem de ekonomik durumunuz düzelecek. Önemli görünen konularda dikkatli davranacak ve ilişkinizi iyileştirmek için doğru önlemleri almaya çalışacaksınız.

Yengeç Burcu Kariyer Durumu

Finans konuları için olumlu bir gün. Sizi tatmin etmeye yetecek kadarına sahip olacaksınız. Sonuçlar yapmanız gereken görevle orantılı olacak. İkinci dekantta doğanlar sonunda hiçbir yere varmayacak planlarla enerjilerini harcama riskine girecekler. Yıldızlar harekete geçmeden öne çok düşünmenizi tavsiye ediyor.

Yengeç Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Kendinizi daha iyi ifade edebileceğiniz koşullar var. Sevdiklerinizle bir arada olmak iyi fikir.

Yengeç Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Merhametli ve yardımsever bir yapınız var. Her konuda gösterdiğiniz fevri tavırlar çevrenizdekileri üzüyor. Bu durumu telafi etmelisiniz. Bugün oldukça bonkörsünüz.

Yengeç Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Bugün itibarıyla 1 ay boyunca kadersel ve elinizde olmayan birtakım olaylara ve olgulara maruz kalacaksınız. Sağlığınıza dikkat etmeniz gereken bir dönemdesiniz. Ne olursa olsun sakin durmalı, gelecek atılımlarınız için düşünmeli ve plan yapmalısınız.