Yengeç

Yengeç burcu yorum arşivi

16 Temmuz 2021 Yengeç burcu yorumu

Rahat olduğunuz bir dönem ve bugün keyfiniz yerinde. İlginç gelişmeler dönemindesiniz ve hedefinize ulaşmak için büyük arzular duyacaksınız fakat dışardan bunu yansıtmayacak ve sakin davranışlarınızı koruyacaksınız. Öğlene doğru alacağınız bazı haberler ve davetler sizi heyecanlandıracak. Yeni çevreler ve değişik insanlar ile birlikte olmak keyfinizi yerine getirecek. Bu arada güç mücadelesi yapmayın ve kendinizi fazla zorlamayın. Daha doğrusu şansınızı sorgulamaktan kaçının. Biraz makul olursanız, projelerinizi gerçekleştirmeniz mümkün olacak.

Yengeç burcunun bugün genel durumu

Sizin yönettiğiniz ve kurduğunuz bir operasyonun meyvelerini toplamaya başlayacaksınız. Sonuçlar sizi memnun edecek. Her ne kadar Ay sizin arkadaşınız olmasa da, sezgileriniz problemleri önceden görmenizi sağlayacak.

Yengeç Burcu Kariyer Durumu

Güne yavaş başlayacaksınız ve bir karşıtlık bir aksiliğe neden olabilir; yürürlükteki bir projenize geri dönüp bir göz atmak zorunda kalabilirsiniz. Yıldızlar yükseleni Akrep olanlara karşı özellikle olumlu bir konumda. Bu, maaş zammı ya da daha fazla sorumluluk talep etmek için iyi bir an.

Yengeç Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Hafta sonu olmasına karşın sorumluluklar ve işe yönelik konular var. Aynı zamanda ailevi konular da harekete geçirici olabilir.

Yengeç Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Duygusal bir süreç içine girdiniz. Aşk özlemi çekiyormuş gibi davranışınız hata. Zaten partneriniz size gereken özeni ve sevgiyi veriyor bundan fazlasına şımarıklık denilebilir.

Yengeç Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Özel hayatınızda sevdiğiniz insan veya çocuğunuz için çalışmaktan ve onlar için bir şeyler yapmaktan gocunmayacaksınız. Sorumluluklarınızın sizi yukarılara taşıdığını düşünebilirsiniz.