Yengeç

Yengeç burcu yorum arşivi

14 Ağustos 2021 Yengeç burcu yorumu

Güne enerjik ve istekli başlayacaksınız ve sabahın erken saatlerinde yapmanız gereken işler ile ilgileneceksiniz. Yaşantınızda değiştirmeniz gereken durumlar olabilir veya siz bulunduğunuz koşulları tamamen değiştirmek isteyebilirsiniz ve bunun gerilimini yaşamış olabilirsiniz ancak şimdi yaşam enerjiniz ve isteğiniz yüksek. Bazı gelişmeler kendinize olan güveninizi de yükseltecek ve girişimde bulunmak için harekete geçeceksiniz. Size daha önce zor gelen her ne var ise, şimdi kolay ve rahat bir şekilde yapabilirsiniz. Kendinizi yenilemek ve ideallerinizi değiştirmek istediğiniz bir dönemdesiniz...

Yengeç burcunun bugün genel durumu

Durgunsunuz, bu da sinirlerinizi bozuyor ve bugün yaptığınız hiçbir şeyden tatmin olmamanıza sebep oluyor; biraz hayal kurmaya çalışın. Tam formunuzda olacaksınız; bekarsanız, çok başarılı olacaksınız.

Yengeç Burcu Kariyer Durumu

Güne yavaş başlayacaksınız ve bir karşıtlık bir aksiliğe neden olabilir; yürürlükteki bir projenize geri dönüp bir göz atmak zorunda kalabilirsiniz. Yıldızlar yükseleni Akrep olanlara karşı özellikle olumlu bir konumda. Bu, maaş zammı ya da daha fazla sorumluluk talep etmek için iyi bir an.

Yengeç Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Geleceğinizle ilgili planlarınızda başkalarının fikirlerini de alabilirsiniz. Gün içinde arkadaşlarınızla buluşabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konuları yeniden hareketlendirmek isteyebilirsiniz. İş hayatınızda alacağınız yardımlar sizi rahatlatabilir. Güçlü hissettiğiniz konularda daha rahat sorumluluk alabilirsiniz. Kişisel konularla ilgilenebilirsiniz.

Yengeç Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Evli olanlar sıkıntı içinde yaşamalarından dolayı eşini üzmemeli ve daha yumuşak davranmalı. Hoşgörü size daha çok yakışacak ve gönül almış olacaksınız. Bekarlar için yenilik var.

Yengeç Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

İletişimsel konularda aksiliklere hazır olmalısınız. Merkür, iletişim kanallarınızdaki sıkıntıları karşınıza çıkarabilir. Önemli anlaşmalardan kaçının.