Yengeç

Yengeç burcu yorum arşivi

28 Ağustos 2021 Yengeç burcu yorumu

Güne keyifli başlayacaksınız ve dikkatinizi yapmak istediğiniz işlere odaklayacaksınız. Yeni projeler yapabilirsiniz ve fikirlerinizi arkadaşlarınıza anlatabilirsiniz. Bugün bir arkadaşınızdan alacağınız teklif sizi harekete geçirecek ve yeni girişimlerde bulunmak için kuvvetli arzular duyacaksınız. Ekip çalışmalarında başarılı olacaksınız. İş arkadaşlarınız ve komşularınız ile iletişiminiz giderek güçleniyor. Bugün kendinizi güçlü ve iyi hissedeceksiniz. Enerjiniz ve yapıcı tavırlarınız ile hem çevrenizi, hem de karşı cinsi etkileyebilirsiniz. Ayrıca büyüklerinizin takdirini kazanacak ve desteğini alacaksınız.

Yengeç burcunun bugün genel durumu

Çok fazla sıkıntıyı biriktirmeyin, hayatınızdaki problemlerle birer birer yüzleşin. Kendinizi izole etmeye ve sevgilinizden kaçmaya meyilli olacaksınız; en azından bu konuda bir açıklama yapmaya çalışın.

Yengeç Burcu Kariyer Durumu

Hukuki ve bürokratik konular daha da karmaşıklaşacak. Yıldızlar aciliyeti olan ya da ertelenmiş işlerle meşgul olmanızı tavsiye ediyor. İkinci dekantta doğanlar kıskanç bir iş arkadaşıyla uğraşmak zorunda kalabilirler ancak korkmamalılar: bekledikleri terfi zaten yolda!

Yengeç Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün size daha iyimser bir hava ve kendinizi ifade edebileceğiniz olanaklar getirmekte. Eğlenceli koşullar ve aşkta canlılık söz konusu.

Yengeç Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Sevdiğiniz bir insan sizden yardım isteyebilir. Bu kişi ile geçmişte kalan yaşadıklarınızı göz önüne alarak hareket etmeniz en sağlıklısı olacaktır.

Yengeç Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Bugün yerine getirdiğiniz sorumluluklar aile hayatınızda size kendinizi oldukça iyi hissettirecek. Aşk hayatınıza ve eğlenceli bazı konulara yapacağınız beklenmedik harcamalara karşı vereceğiniz tepkileri iyi kontrol etmeye çalışın.